null

„Kupuj lokalnie” na Ursynowie

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Urząd Dzielnicy Ursynów kolejny raz organizuje akcję, która ma na celu wsparcie ursynowskich przedsiębiorców. To działanie realizowane z inicjatywy radnej Olgi Górnej. Celem akcji „Kupuj lokalnie, nie tylko od święta” jest pomoc lokalnym przedsiębiorcom w trudnym czasie. Liczymy na Was!

- Bardzo dużo przedsiębiorców zmaga się cały czas ze skutkami lockdownów. Do tego rosnąca inflacja i zwiększone opłaty eksploatacyjne powodują, że małe firmy nadal walczą o przetrwanie. Portfele konsumentów, z uwagi na sytuację gospodarczą, również się uszczupliły. Niemniej ten szczególny czas, w który wchodzimy, zawsze był i będzie w naszej tradycji czasem bardziej intensywnych zakupów. Warto robić je lokalnie, wspierając tym samym małe ursynowskie działalności – mówi radna Olga Górna.

Urząd Dzielnicy Ursynów już od dwóch lat prowadzi akcję, w odsłonie zimowej i wiosennej. W ten sposób stara się uwrażliwić mieszkańców na ten poważny problem.

- Na Ursynowie znajdę wszystko, czego potrzebuję. Dlatego apeluję abyśmy wybierali lokalnych sprzedawców. Taka decyzja może uratować wielu ursynowskich przedsiębiorców. Pomóżmy naszym sąsiadom - mówi burmistrz Ursynowa, Robert Kempa.