null

„Senior Starszy, Sprawniejszy” – zapisy na 2024 r.

Drukuj otwiera się w nowej karcie
trzy seniorki ćwiczące na matach
Senior Starszy, Sprawniejszy

Od 20 listopada 2023 r. rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń do Programu „Senior Starszy, Sprawniejszy”. Zajęcia realizowane będą w dwóch edycjach: od 8 stycznia do 14 czerwca oraz od 9 września do 13 grudnia.

Zgłoszenia przyjmowane będą w recepcji Areny Active Club ul. Pileckiego 122 od 20 listopada do 3 grudnia. Udział w zajęciach jest odpłatny – 1 zajęcia gimnastyki raz w tygodniu to koszt 10 zł.  Program skierowany jest do osób, które ukończyły 55 rok życia lub posiadają status emeryta bądź rencisty. Osoby, które dotychczas nie uczestniczyły w Programie mają pierwszeństwo w jego udziale. Korzystanie z zajęć odbywa się na podstawie wykupionego na początku miesiąca karnetu. Zakup pierwszego karnetu wiąże się z wykupieniem Karty Klienta, której jednorazowy koszt to 25 zł. Losowanie uczestników odbędzie się podczas otwartego spotkania w sali wielofunkcyjnej Arena Active Club, ul. Pileckiego 122 w dniu 6 grudnia 2023 r. o godzinie 14.00.

Więcej informacji można znaleźć w załączonym „Regulaminie Korzystania z Zajęć 2024 r.”. oraz „Regulaminie Zapisów na 2024 r.” oraz na stronie internetowej.

Organizatorem zajęć jest Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji.