null

10 sprawdzonych strategii, by wzmocnić biznes w 2023 roku

Drukuj otwiera się w nowej karcie

W czwartek, 15 grudnia, o godzinie 18.00 w sali 136 w budynku Urzędu Dzielnicy Ursynów (al. KEN 61) odbędzie się kolejne spotkanie dla osób przedsiębiorczych. O tym jak przygotować się na kolejny rok i wzmocnić biznes opowie Greg Albrecht. Współorganizatorami wydarzenia są: Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera w Agencji Rozwoju Mazowsza S.A. oraz Albrecht&Partners. Wydarzenie jest bezpłatne, obowiązuje rejestracja.

- Najbliższy rok nie będzie dla nas wszystkich łatwy. W ramach spotkań dla przedsiębiorczych mieszkańców dzielnicy organizujemy kolejne wydarzenie, tym razem poświęcone skutecznemu i efektywnemu planowaniu strategii na 2023 rok. Zachęcam do wykorzystania szansy na pozyskanie inspiracji, które pomogą w planowaniu przyszłości - mówi zastępca burmistrza Ursynowa, Bartosz Dominiak.

- Pod presją codziennych spraw zapominamy o tym, by spojrzeć na swój biznes z perspektywy i zmienić sposób działania. Wykorzystaj to spotkanie, aby podnieść efektywność swojej firmy - to prostsze niż myślisz – mówi prowadzący grudniowe spotkanie, Greg Albrecht.

Greg Albrecht jest przedsiębiorcą, doradcą i inwestorem w branży technologicznej. Wieloletnim praktykiem biznesu, które swoje doświadczenia przekuwa w skuteczne narzędzia do zarządzania. Jest założycielem Albrecht&Partners – firmy wspierającej właścicieli przedsiębiorstw i zespoły zarządzające w optymalizacji strategii biznesu oraz rozwoju kompetencji liderskich. Jest certyfikowanym coachem International Coaching Community oraz Gallup-Certified Strengths Coach. Realizuje globalne projekty mentoringowe dla startupów w ramach m.in. Google for Startups, Google PeopleLab i Youth Business Poland. Wydaje wiodący podcast biznesowy „Greg Albrecht Podcast " oraz cotygodniowy newsletter czytany przez tysiące liderów.

Link do rejestracji:

https://app.evenea.pl/event/883300-2/