Wydarzenie

null

Akademia Juniorów Festiwalu Malarstwa Figurowego Kontrast

Drukuj otwiera się w nowej karcie
19.05.2023 17:00 - 19.05.2023 19:00
Ursynowskie Centrum Kultury „Alternatywy”, Gandhi 9, 02-776 Warszawa
Grafika do wydarzenia - na czerwonym tle figurka

Zapraszamy do udziału w Akademii Juniorów Festiwalu Malarstwa Figurowego Kontrast. Celem spotkań jest pomoc młodym adeptom sztuki malowania figurek fantasy w starcie w tegorocznej edycji festiwalu Kontrast (3-4 czerwca 2023). Warsztaty będą realizowane w Ursynowskim Centrum Kultury „Alternatywy”. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Akademia to nie tylko nauka malowania, ale także wspaniała zabawa i rozwijanie wyobraźni. Wspiera kreatywność i indywidualność każdego dziecka.

Warsztaty prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy nauczą uczestników podstawowych technik malowania figurek, takich jak cieniowanie, mieszanie kolorów czy stosowanie różnych farb i pędzli. Wszystkie materiały do malowania są zapewnione w ramach warsztatów.

Warsztaty skierowane są zarówno do początkujących, jak i zaawansowanych miłośników tego hobby. Zajęcia będą odbywały się w małej grupie, co pozwali na indywidualne podejście do każdego uczestnika.

Warsztaty malowania figurek to świetna okazja do rozwijania swoich zdolności artystycznych i zdobycia nowych umiejętności, które przydadzą się nie tylko przy malowaniu figurek, ale także w innych dziedzinach sztuki.

Zapraszamy dzieci w wieku 7-14 lat, warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie oraz deklaracja wystawienia pracy w konkursie festiwalu Kontrast 2023 w kategorii Junior. Zgłoszenie dotyczy udziału we wszystkich trzech warsztatach – nie ma możliwości zgłoszenia się na pojedyncze warsztaty.

Terminy spotkań:

  • 23 marca, godz. 17.00 – 19.00
  • 6 kwietnia, godz. 17.00 – 19.00
  • 19 maja, godz. 17.00 – 19.00

Warsztaty będą realizowane w Ursynowskim Centrum Kultury „Alternatywy”.

Chęć udziału w warsztatach prosimy zgłaszać na adres e-mail: ursynow.figurki@um.warszawa.pl podając imię i wiek dziecka. Liczba miejsc jest ograniczona.

Plakat do wydarzenia

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.