null

Aktywne wakacje na Ursynowie

Drukuj otwiera się w nowej karcie
zdjecie-fitness.jpg

Trwają bezpłatne zajęcia fitness „Ursynowski Fit w Plenerze”. We wszystkich grupach są jeszcze wolne miejsca. Ćwiczyć można w Parku im. R. Kozłowskiego, czyli u podnóża popularnej Kopy Cwila oraz na terenie zieleni przylegającym do Urzędu Dzielnicy Ursynów i Ursynowskiego Centrum Kultury „Alternatywy”.

Zajęcia do doskonała okazja, aby z pożytkiem dla swojego zdrowia i sprawności fizycznej spędzić czas na świeżym powietrzu. Są jeszcze wolne miejsca w grupach, więc każdy zainteresowany może dołączyć i komfortowo ćwiczyć pod okiem profesjonalnych instruktorek. Grupy nie są liczne, więc prowadzące zajęcia mogą poświęcić odpowiednią ilość czasu i dokładnie wyjaśnić, jak wykonywać ćwiczenia. Atmosfera na zajęciach jest bardzo fajna.  Zapraszam do udziału w ćwiczeniach – zachęca zastępca burmistrza Ursynowa, Piotr Zalewski.

Zajęcia są dostosowane do sprawności fizycznej uczestników i prowadzone przez profesjonalnych, doświadczonych instruktorów. Odbywają się z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa, związanych z zapobieganiem rozwojowi pandemii COVID-19.

- Przez całe wakacje wspólnie trenujemy na świeżym powietrzu, ale nasze spotkania to coś więcej niż trening sportowy. To wspólne działanie, dialog i zaangażowanie w sprawy społeczności lokalnej. To otwartość na nowe możliwości rozwoju i wzajemna inspiracja do działania – mówi Magdalena Kubów, prowadząca program.

„Ursynowski Fit w Plenerze” realizowany jest z inicjatywy i środków finansowych Dzielnicy Ursynów.

Poniżej dodatkowe, ważne informacje:

Gdzie i kiedy odbywają się zajęcia?

Teren przy Kopie Cwila (Park im. R. Kozłowskiego):

Wtorki
Grupa I – godz. 18.30 –19.30
Grupa II – godz. 19.40 – 20.30

Soboty
Grupa I – godz. 8.00 – 9.00
Grupa II – godz. 9.10-10.10

Zbiórka przy siłowni plenerowej i przejście z instruktorem na zbocze Kopy Cwila.

 Teren zielony obok Urzędu Dzielnicy i Ursynowskiego Centrum Kultury „Alternatywy”:

Poniedziałki
Grupa I – godz. 19.30 -20.30

Środy
Grupa II – godz. 19.30 -20.30

Soboty
Grupa I – godz. 10.30 -11.30
Grupa II – godz. 11.40 – 12.40

 Zbiórka przy placu zabaw na tyłach Urzędu Dzielnicy Ursynów.

 Jak można dołączyć do ćwiczeń

Zapisywać się można u instruktorów, przed każdymi zajęciami. Grupa może liczyć maksymalnie 25 osób. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Można brać udział w zajęciach w więcej niż jednej grupie.

Zapraszamy wszystkich pełnoletnich uczestników.

Co trzeba wziąć na zajęcia

Należy zabrać ze sobą matę do ćwiczeń, butelkę z wodą, przyjść w stroju oraz obuwiu sportowym i nie zapomnieć również o dobrym humorze.