null

„Tkaczka Chmur” w Domu Sztuki

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Na grafice znajdują się plamy barwne w tonacjach czerwono-pomarańczowo-błękitnych z białym środkiem. Na środku znajduje się napis wykonany czarnymi literami Tkaczka Chmur Baśń muzyczna. Na lewym boku na czerwonym pasku znajduje się napis: Tam gdzie gra muzyka.

​​​​​​​W najbliższą niedzielę, 14 listopada, zapraszamy na baśń muzyczną dla dzieci „Tkaczka Chmur”, która odbędzie się w ramach cyklu „Tam Gdzie Gra Muzyka”. Koncert rozpocznie się o godz. 16:00 w Domu Sztuki, a po nim warsztaty plastyczne. Wstęp wolny.

„Tkaczka Chmur” to opowieść o niezwykłych przygodach dwójki rodzeństwa. O miłości, bliskości i zaufaniu. O radzeniu sobie z tym, co przynosi nam życie. O wielkich marzeniach i wielkich wyzwaniach. Baśń opowiedziana słowami i muzyką, w której widzowie będą mieli swój udział i pomogą bohaterom - zaśpiewają zaklęcia, zatańczą.

Wystąpią: Katarzyna Jackowska-Enemuo – opowieść, śpiew, akordeon; Ola Rózga – baraban, perkusjonalia, śpiew; Iwona Sojka – skrzypce; Mateusz Szemraj – cymbały, saz; Kaja Prusinowska – śpiew, kankle.

Po koncercie zapraszamy na warsztaty plastyczne, które poprowadzi Kaja Prusinowska, Katarzyna Jackowska-Enemuo.

Plakat do wydarzenia. Wszystkie informacje z plakatu znajdują się w treści informacji.