Wydarzenie

null

Nasz Hip Hop Festiwal 2023

Drukuj otwiera się w nowej karcie
08.09.2023 18:00 - 08.09.2023 21:00
Arena Ursynów, Pileckiego 122, 02-781 Warszawa
Nasz Hip Hop Festiwal 2023

Hip Hop łączy a nie dzieli! Zapraszamy na drugą edycję „Nasz Hip Hop Festiwal”. W tym roku odbędzie się w piątek, 8 września, w Arenie Ursynów (ul. Pileckiego 122). Akcja będzie miała również charakter charytatywny – zbierane będą pieniądze na wsparcie Fundacji Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa.

„Nasz Hip Hop Festiwal” startuje o godz. 18.00. Line-up koncertowy jest na razie owiany tajemnicą. Zdradzić możemy jeden zespół –  to legendarny Molesta Evenement! Warto na bieżąco śledzić wydarzenie na Facebooku.

W tym roku festiwal otrzymał status imprezy masowej, czyli w Arenie Ursynów będzie się bawić 1500 osób. Darmowe wejściówki będą do pobrania na portalu biletyna.pl. Pierwsza pula startuje już w sobotę, 19 sierpnia, o godz. 18.00. Wejściówki będzie można także wygrać w konkursach organizowanych na FB przez Urząd Dzielnicy Ursynów.

Podczas koncertów do puszek będą zbierane pieniądze dla Fundacji Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa. Ursynowskie hospicjum potrzebuje przede wszystkim koncentratorów tlenu, które zapewniają pacjentom bezpieczeństwo i życie w komforcie. Do zebrania jest dokładnie 51 tys. zł. Możecie dołączyć do zbiórki w każdej chwili wesprzeć na stronie zrzutka.pl.

Pierwsza edycja festiwalu odbyła się 9 września 2022 roku. Raperzy z całej Polski zostawili serce na scenie. Zagrali m.in. Hemp Gru, Polska Wersja, Dixon37, Ero JWP, Nizioł, Dudek czy Małach/Rufuz.

Organizatorem wydarzenia jest Agencja HHS Paweł Grabeus, partnerami są Urząd Dzielnicy Ursynów oraz Samorząd Województwa Mazowieckiego.