null

Badanie przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie dzielnicy Ursynów

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Na zdjęciu widoczne są wydruki z raportami zawierające tabele, wykresy i cyfry z przykładowych raportów. Kartki są trzymane przez męskie i kobiece dłonie a częściowo leżą na stole.

Prezentujemy raport z badania przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie Ursynowa. Badanie zlecone przez Urząd Dzielnicy Ursynów obejmowało dane statystyczne oraz wywiady przeprowadzone w obszarach składających się na dzielnicę Ursynów tj. Dąbrówka, Grabów, Jeziorki Północne, Jeziorki Południowe, Kabaty, Natolin, Pyry, Skarpa Powsińska, Stary Służew, Stary Imielin, Ursynów-Centrum, Ursynów Północny, Wyczółki.

W prace analityczne i badawcze został zaangażowany zespół INVESTIN sp. z o.o. składający się z 3 badaczy/analityków/specjalistów. W badaniu wykorzystane zostały ilościowe metody analizy rynku - badania PAPI (metoda wiodąca), CAWI (metoda wspierająca) na reprezentatywnej próbie n=100 MŚP z terenu Ursynowa oraz desk research.

Raport zawiera diagnozę ogólną ursynowskich przedsiębiorców w ujęciu statystycznym oraz ocenę atrakcyjności Ursynowa pod kątem prowadzenia działalności gospodarczej. Wśród celów przeprowadzonego badania, było to min. poznanie problemów przedsiębiorców, zbadanie ich potrzeb i oczekiwań oraz określenie tego, w jaki sposób Urząd Dzielnicy Ursynów może zapewnić dla nich wsparcie. 

Raport.