Wydarzenie

null

Bajki na trawie – spektakl „Fintikluszki – folkowe okruszki”

Drukuj otwiera się w nowej karcie
29.08.2021 14:00 - 29.08.2021 15:30
Olkówek, ul. Puszczyka
Zielona. słoneczna polana, na której po lewej stronie siedzą w kapeluszach widzowie, a po prawej przechadzają się dwie eleganckie aktorki w płócienno-koronkowych strojach. Za nimi kram z kolorowymi drewnianymi zabawkami: bocianami, kózkami, krówkami…

W niedzielę 29 sierpnia o godz. 14.00 zapraszamy w ramach cyklu „Bajki na trawie” na spektakl „Fintikluszki – folkowe okruszki”. Przedstawienie odbędzie się przy placu zabawa Olkówek, przy ul. Puszczyka. Wstęp wolny.

Zabawne, błyskotliwe, wzruszające, zapomniane przypowiastki, obyczaje, wspomnienia, wierszyki i przyśpiewki, zebrane w Wędrownym Kramie z Opowieściami. Bogactwo uniwersalnej mądrości ludowej zostanie ukazane przy pomocy różnych form teatru lalek, tradycyjnych zabawek, instrumentów muzycznych oraz pieśni. Po spektaklu zapraszamy na warsztaty tworzenia lalek-motanek.

Teatr Małe Mi to wierny tradycji wędrownych opowiadaczy Autorski Teatr Lalek. Profesjonalny, uważny i otwarty na potrzeby młodych widzów oraz ich opiekunów, bawi i uczy. W spektaklach prezentuje różne formy animacji, żywego planu oraz piękną, bogatą scenografię.