Wydarzenie

null

„Ballada o białej krowie” w „Alternatywach”

Drukuj otwiera się w nowej karcie
30.11.2021 19:00 - 30.11.2021 20:30
Ursynowskie Centrum Kultury „Alternatywy”, Gandhi 9, 02-776 Warszawa
Logo Ursynowskiego Centrum Kultury "Alternatywy" z dodaną na czerwonym pasku umieszczonym w prawym górnym rogu informacją: wydarzenie płatne.
Autor: UCK "Alternatywy"

Życie Miny naznaczyła wielka tragedia. Codzienność bohaterki zmieniła się radykalnie, gdy dowiedziała się ona, że jej mąż został uwięziony, a następnie stracony za zbrodnię, której nie popełnił. Odpowiedzialne za ten błąd władze chcą zamieść sprawę pod dywan i obok przeprosin oferują bohaterce finansową rekompensatę.

Zrozpaczona Mina nie może pogodzić się z tragicznym w skutkach nieporozumieniem. Rozpoczyna walkę z cynicznym systemem, dążąc do tego, by prawda wyszła na jaw. Takie działania wymagają jednak nie tylko siły i determinacji, ale także nakładów finansowych. Gdy sytuacja kobiety oraz jej córki ulega pogorszeniu, do drzwi Miny puka nieznajomy, który przekonuje, że chce spłacić zaciągnięty u jej męża dług. Ostrożna początkowo Mina z czasem nabiera zaufania. Nie jest jednak świadoma prawdziwych motywacji, jakie stoją za zachowaniem nieznajomego…

Bilety w cenie 10 zł (ulgowy) i 15 zł do nabycia w recepcji „Alternatyw” i online.

Na pierwszym planie zdjęcia znajduje się kobieta ubrana w żałobę. W tle widać rozmytą sylwetkę mężczyzny.

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.