null

Bezpłatne warsztaty dla kobiet

Drukuj otwiera się w nowej karcie
na piewrszym planie trzy kobiety siedzące przy stole dwie z nich siedzą tyłem jedna przodem która jest blondynką o długich włosach dwie pozostałe siedzące tyłem sa jedna brunetka druga blondynka obie maja długie włosy
Bezpłatne warsztaty dla kobiet

Mieszkanki Ursynowa zapraszamy w niedzielę, 19 listopada, do Urzędu Dzielnicy Ursynów (sala 543), w godz. 10.00 - 16.00 na warsztaty Love Yourself. Ich celem jest integracja oraz zdobycie nowych umiejętności potrzebnych dla samorozwoju mentalnego, osobistego jak i zawodowego. Obowiązują zapisy.

W programie m.in. ćwiczenia i dyskusje dotyczące pewności siebie, emocji kobiet, autoprezentacji i sztuki wystąpień publicznych. A to wszystko połączone z ćwiczeniami oddechowymi, wokalnymi, relaksacją oraz medytacją. 

Warsztaty poprowadzą Anna Wacura - certyfikowana muzykoterapeutka, trenerka wokalna, piosenkarka, artystka, która od wielu lat uczy kobiety pewności siebie przez autorskie afirmacje oraz Joanna Maniak - absolwentka UMCS w Lublinie oraz Specjalistycznych studiów podyplomowych z rehabilitacji zaburzeń głosu na Uniwersytecie Łódzkim, specjalistka do spraw emisji i rehabilitacji głosu i oddechu.  

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na warsztaty obowiązują zapisy, które potrwają do piątku, 17 listopada. Zapisać można się dzwoniąc w godz. 12.00 - 15.00 pod numer telefonu: 22 443 75 44.

plakat do informacji szczegóły w treści