null

Bezpłatne warsztaty rozwojowe dla kobiet

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Na pierwszym planie pięć kobiet siedzących i rozmawiających na krzesłach w kółeczku
Autor: UD Ursynów

Celem warsztatów jest zdobycie nowych umiejętności z zakresu autoprezentacji, kreowania własnej marki, podstaw przedsiębiorczości i marketingu, ale także wzmocnienie poczucia własnej wartości i pewności siebie. Mieszkanki Ursynowa zapraszamy w niedzielę, 21 maja, do Urzędu Dzielnicy Ursynów (al. KEN 61, sala 136), w godz. 10.00 - 16.00. Obowiązują zapisy.

W programie m.in. ćwiczenia i dyskusje dotyczące pewności siebie, emocji kobiet, autoprezentacji i sztuki wystąpień publicznych, praktyczne informacje na temat prowadzenia działalności gospodarczej i niezależności finansowej. A to wszystko połączone z ćwiczeniami oddechowymi, wokalnymi, “power songs" i afirmacjami.

Warsztaty poprowadzą Anna Wacura - certyfikowana muzykoterapeutka, trenerka wokalna, piosenkarka, artystka, która od wielu lat uczy kobiety pewności siebie przez autorskie afirmacje oraz Katarzyna Filipczak - absolwentka Szkoły Ekonomicznej w Sydney, specjalistka do spraw marketingu, prezeska zarządu w kilku firmach. 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na warsztaty obowiązują zapisy. Ruszają we wtorek, 16 maja i potrwają do piątku, 19 maja. Zapisać można się dzwoniąc w godz. 12.00 - 15.00 pod numer telefonu: 22 443-75-44.