null

Bezpłatne zajęcia „FIT 45+”

Drukuj otwiera się w nowej karcie

W poniedziałek, 13 września 2021 roku, startuje program bezpłatnych zajęć fitness dla mieszkanek Ursynowa w wieku 45-65 lat. Zajęcia odbywać się będą w 20-osobowych grupach, w kilku lokalizacjach (w grupie przy ul. Kajakowej mogą ćwiczyć Panie do 70. roku życia). Zapisy do programu startują już 5 września. W tym roku organizacja zapisów przebiegać będzie na nowych zasadach. Cykl ćwiczeń jesienno-zimowych potrwa do 10 grudnia 2021 roku.

Kiedy i jak można się zapisać

Zapisy do programu startują 5 września (niedziela). W tym roku organizacja zapisów przebiegać będzie w zupełnie nowy sposób. Do udziału w programie będzie można się zgłosić telefonicznie lub e-mailowo. Spośród wszystkich zainteresowanych Urząd Dzielnicy Ursynów utworzy listy przypisane do poszczególnych zajęć. W przypadku gdy osób, które zgłoszą chęć udziału, będzie więcej niż dostępnych miejsc, zdecyduje losowanie.

UWAGA! Zapisy odbywają się w konkretnym przedziale czasowym.

  • Zgłoszenia e-mailowe - 5.09.2021r., w godz. 8:00-24:00. Zgłoszenia, które dotrą po tym terminie będą odrzucane. 
  • Zgłoszenia telefoniczne (tylko rozmowa) - 5.09.2021r., w godz. 9:00-13:00 pod numerem tel. 577 939 478

Do każdej grupy przypisany jest inny adres e-mailowy. Zapisy odbywają się poprzez wysłanie e-maila na podane adresy poczty elektronicznej. Każdy adres dotyczy tylko jednej grupy zajęć. Aby dokonać zgłoszenia do tej konkretnej grupy, należy wysłać e-mail ten konkretny adres. Nie można zgłosić się do więcej niż jednej grupy.

Bardzo ważne jest podanie w zgłoszeniu mailowym w temacie wiadomości następujących danych: 

IMIĘ I NAZWISKO oraz NUMER TELEFONU.

Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o zapoznanie się z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

Gdzie odbywają się zajęcia

  • Szkoła Podstawowa nr 81, ul. Puszczyka 6
  • Szkoła Podstawowa nr 96, ul. Sarabandy 16/22
  • Dzielnicowy Dom Kultury ul. Kajakowa 12b
  • Szkoła Podstawowa nr 330 ul. Mandarynki 1
  • Przedszkole nr ul. Warchałowskiego 4
  • Szkoła Podstawowa nr 343, ul. Kopcińskiego 7

Tabela według której należy wysłać zgłoszenie do konkretnej grupy

Co dalej

7 i 8 września 2021 roku na podstawie zgromadzonych zgłoszeń odbędzie się losowanie uczestników poszczególnych grup. 9 września na stronie www.ursynow.um.warszawa.pl pojawi się informacja o wolnych miejscach w programie (lub o ich braku).

Od  9 do 12 września 2021 odbędzie się runda dodatkowych zapisów, podczas której decydować będzie kolejność wysłania zgłoszeń na wolne miejsca.

Każda osoba, która wyśle zgłoszenie poprzez e-mail otrzyma automatyczną odpowiedź z informacją, że jej zgłoszenie do programu dotarło do koordynatorów oraz komunikat, że dopiero po losowaniu, prowadzonym przez Urząd Dzielnicy Ursynów, zostanie utworzona gotowa lista osób ćwiczących. Osoby które zostaną wylosowane otrzymają informację o dostaniu się do grupy. 

Na pierwsze zajęcia należy przyjść z dowodem osobistym. Na miejscu uczestniczki wypełnią oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do ćwiczeń oraz zapoznają się z regulaminem zajęć. Prosimy pamiętać o stroju sportowym, obuwiu zmiennym, macie do ćwiczeń, ręczniku, wodzie i dobrym humorze!

REGULAMIN  FIT 45+ 2021
Plan zajęć FIT 45+ jesień 2021