null

Bezpłatne zajęcia fitness dla mieszkanek Ursynowa

Drukuj otwiera się w nowej karcie
na pierwszym planie sala ćwiczeń, dwie ćwiczące panie na matach, sala jasna z lustrami w których odbijają się Panie w tle widać dwie duże piłki do ćwiczeń
Zajęcia fitness | Autor: UD Ursynów

Rozpoczynamy kolejną edycję programy „FIT 45+”. Bezpłatne zajęcia z elementami fitness, gimnastyki i aerobiku rozpoczną się w poniedziałek, 6 marca 2023 roku. Trwać będą do 15 grudnia, z przerwą wakacyjną. Obowiązują zapisy, które ruszają już 27 lutego.

Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w 20-osobowych grupach, w różnych lokalizacjach. Skierowane są do kobiet w wieku 45-65 lat, a w przypadku grupy ćwiczącej 
w Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów (ul. Kajakowa 12b)  w wieku do 75 lat.  

Grafik zajęć i adresy e-mailowe do zapisów w poszczególnych grupach.

Po wybraniu jednej grupy należy wybrać preferowaną formę zgłoszenia - telefonicznie lub e-mailowo i wziąć udział w zapisach.

Jak dokonać zgłoszenia 

Zapisać można się w dniach 27 lutego - 1 marca 2023 roku.

Prosimy o zapoznanie się z grafikiem ćwiczeń oraz dokonanie wyboru jednej grupy. Zgłosić się można poprzez wysłanie wiadomości e-mail lub telefonicznie. Można skorzystać tylko z jednej formy zgłoszenia i wysłać zgłoszenie tylko na jedną grupę w całym programie. Kolejność i forma zgłoszenia do programu nie ma znaczenia. W przypadku, gdy liczba zainteresowanych udziałem w danej grupie ćwiczących będzie większa niż liczba dostępnych miejsc przeprowadzone zostanie losowanie. 

Harmonogram zapisów

  • zgłoszenia telefoniczne:

28 lutego (wtorek) oraz 1 marca (środa), w godzinach 8.00-14.00, pod nr telefonu 732 677 051.  
Podczas rozmowy prosimy podać: dane wybranej grupy do ćwiczeń, imię, nazwisko, rok urodzenia, nr tel. kontaktowy, adres e-mail do kontaktu. (Uwaga - numer telefonu jest uruchomiony tylko na czas zapisów). 

  • zgłoszenia e-mailowe: 

Od 27 lutego (poniedziałek), od godz. 8.00 do 1 marca (środa), do godz. 14:00.
Zgłoszenie na jedną, wybraną przez siebie grupę prosimy przesłać na jeden konkretny adres e-mail. 
Bardzo ważne jest podanie w e-mail w temacie wiadomości tylko następujących danych: imię i nazwisko, rok urodzenia, nr telefonu, adres e-mail. 

Po dokonaniu zgłoszenia 

W dniach 2-4 marca 2023 odbędzie się tworzenie list grup na podstawie wszystkich zgromadzonych zgłoszeń. W przypadku dużego zainteresowania zostanie przeprowadzone losowanie miejsc w grupach, w których liczba zgłaszających się osób przekroczyła liczbę dostępnych miejsc.

5 marca uczestniczki otrzymują komunikat e-mailowy o otrzymaniu miejsca w grupie oraz ze szczegółowymi informacjami na temat uczestnictwa w zajęciach.

W dniach 6-10 marca na stronie ursynow.um.warszawa.pl opublikowana zostanie informacja o ewentualnych wolnych miejscach w programie i zasadach dodatkowych zapisów. 

Ważne informacje dodatkowe

Każda osoba, która wyśle zgłoszenie poprzez e-mail otrzyma systemową autoodpowiedź z informacją, że jej zgłoszenie do programu dotarło oraz komunikat, że dopiero po zgromadzeniu wszystkich zgłoszeń i ewentualnym losowaniu zostanie utworzona gotowa lista. Prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu na e-mail o zaproszeniu do grupy na ćwiczenia. Osoby, które zostaną wylosowane otrzymają informację o dostaniu się do grupy na ten sam e-mail, z którego wysłane było zgłoszenie. Prosimy monitorować skrzynkę e-mailową.

Osoby, które 5 marca do końca dnia nie otrzymają komunikatu o tym, że udało się dostać do programu proszone są o sprawdzanie kolejnego dnia informacji na stronie ursynow.um.warszawa.pl o wolnych miejscach i możliwościach zapisu.

Na pierwsze zajęcia należy przyjść obowiązkowo z dowodem osobistym/paszportem (weryfikowany jest wiek i dane osobowe uczestniczki). Do czasu okazania dowodu osobistego/paszportu nie będzie możliwości uczestnictwa w zajęciach. Przed pierwszymi zajęciami, na miejscu, uczestniczki wypełniają oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do ćwiczeń oraz zapoznają się z regulaminem zajęć. Prosimy pamiętać o stroju sportowym, obuwiu zmiennym, macie do ćwiczeń, ręczniku, wodzie i dobrym humorze!