Wydarzenie

null

Bezpłatny seans filmowy - Wiking

Drukuj otwiera się w nowej karcie
26.04.2022 19:00 - 26.04.2022 21:00
Multikino Ursunów, al. KEN 60

Zapraszamy na bezpłatny pokaz filmu WIKING w reżyserii Roberta Eggersa. Seans odbędzie się 26 kwietnia (wtorek), godz. 19.00 w Multikinie Ursynów. Po jednoosobowe wejściówki można się zgłaszać w dniach 19 -23 kwietnia.

Wiking (The Northman) opowiada historię małego księcia, który jest świadkiem okropnego czynu.Ojciec młodego wikinga zostaje bezlitośnie zamordowany przez wuja młodziaka. Obraz zapamiętany przez księcia wywołuje u niego ogromne emocje i chęć zemsty na rodzinnym mordercy. Reżyserem filmu jest Robert Eggers (Lighthouse i Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii). 

Obsada filmu zapowiada się interesująco. W najnowszej produkcji znajdziemy nietuzinkowych aktorów: Anyę Taylor-Joy (znana z Gambitu Królowej), Ethana Hawke (Dzień próby), Nicole Kidman, Alexandra Skarsgarda, Willema Dafoe.

Bezpłatne wejściówki

 Aby wziąć udział w losowaniu dwóch jednoosobowych kart wstępu na film WIKING, w terminie 19-23 kwietnia, należy wysłać swoje zgłoszenie na: https://kulturalny.ursynow.warszawa.pl/ 

Jeśli zgłoszenie zostanie wylosowane, 24 kwietnia wysłany zostanie e-mail z informacją o terminie odbioru kart wstępu w Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Karty odbierać można na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Jeśli ktoś nie może przyjść osobiście, może upoważnić pisemnie do odbioru inną pełnoletnią osobę.

Co zrobić jeżeli ktoś nie został wylosowany? 26 kwietnia można sprawdzić, ile kart nie zostało odebranych – informacja dostępna w informacji głównej Urzędu Dzielnicy Ursynów (na parterze), o godz. 18.00.

Nieodebrane karty wstępu będą rozdawane w Urzędzie, 26 kwietnia, od godz. 18.00.

Regulamin

1. Zgłoszenie wysłane w innym terminie (dzień, godzina) niż podane w informacji nie będzie brane pod uwagę.

2. Jedna osoba może się zarejestrować tylko jeden raz. W przypadku wielokrotnej rejestracji, żadne zgłoszenie nie będzie brane pod uwagę.

3. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres uznany za konieczny do celu w jakim zostały zebrane tzn. realizacji losowania bezpłatnych kart wstępu na ww. przedsięwzięcie kulturalne (zgodnie z wymogami obowiązujących przepisów i regulacji prawnych); Dane osobowe mogą być przechowywane dłużej, w przypadku, gdy taki wymóg określają przepisy lub regulacje prawa oraz w celu ustalenia, wykonywania lub obrony praw administratora;

4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych będzie skutkować odmową udziału w losowaniu bezpłatnych kart wstępu na przedsięwzięcie kulturalne pn. Seans Filmowy, pokaz filmu pt. WIKING w dniu 26.04.2022 r.

5. W pokazie filmu może brać udział tylko osoba z ważną kartą wstępu na dany seans.

6. Podczas seansów filmowych odbywających się w ramach projektu pn. Seans Filmowy, obowiązują przepisy zawarte w REGULAMINIE KINA MULTIKINO URSYNÓW.

7. Prosimy o punktualne przybycie, seans wyświetlany jest bez reklam.

8. Kino dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami ruchowymi.

Sprawdź lokalizację na mapie