Wydarzenie

null

Bieg Ursynowa

Drukuj otwiera się w nowej karcie
18.09.2022 10:00 - 18.09.2022 15:00
Urząd Dzielnicy Ursynów
Na pierwszym planie trzech uśmiechniętych uczestników Biegu Ursynowa są w okularach przeciwsłonecznych, za nimi tłum biegaczy, piękna słoneczna pogoda

Powraca najważniejsza impreza biegowa na Ursynowie pod hasłem „Yes, I KEN”. Rywalizacja odbędzie się na świetnie nadającej się do bicia rekordów życiowych pięciokilometrowej trasie, która wiedzie główną arterią dzielnicy, czyli aleją Komisji Edukacji Narodowej.

Zapisy ruszyły 13 lipca, o godz. 10.00, na stronie www.biegursynowa.waw.pl (otwiera się w nowej karcie) 

Start Biegu Ursynowa zaplanowano na niedzielę, 18 września, o godz. 10.00. Trasa rozpoczyna się i kończy przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Limit uczestników to 2 tysiące.

Mała liczba zakrętów umożliwia zawodnikom ustanawianie nowych rekordów życiowych, a osobom dopiero rozpoczynającym przygodę z bieganiem daje doskonałą okazję do sprawdzenia swoich możliwości.

Opłata za udział wynosi 55 zł, natomiast osoby powyżej 65. roku życia są zwolnione z opłaty. Uczestnicy, którzy zameldują się na mecie otrzymają medal, wodę i koszulkę  biegową. W biegu mogą brać udział osoby, które ukończyły 12 lat.

Organizatorem wydarzenia jest Urząd Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy. Realizacją zajmuje się  Fundacja Run Vegan. 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.