Wydarzenie

null

„Boska” – przedstawienie Teatru Ludowego w „Alternatywach”

Drukuj otwiera się w nowej karcie
27.11.2021 18:00 - 27.11.2021 21:00
Ursynowskie Centrum Kultury „Alternatywy”, Gandhi 9, 02-776 Warszawa
Logo Ursynowskiego Centrum Kultury "Alternatywy" z dodaną na czerwonym pasku umieszczonym w prawym górnym rogu informacją: wydarzenie płatne.
Autor: UCK "Alternatywy"

Przeszła do historii jako „Boska”! Czarowała głosem, każdy chciał ją usłyszeć, widzowie i słuchacze wypełniali po brzegi sale Carnegie Hall... A ona, radośnie fałszując, rozkoszowała się swoim brakiem talentu, albo wiarą, w to, czego Bóg jej poskąpił.

Bogata ekscentryczka, Florence Foster Jenkins, bo o niej mowa, nie miała ani słuchu, ani głosu, ale kto bogatemu zabroni spełniać najbardziej nawet szalone marzenia? Jej się to udało! Płyty z wykonanymi najgorszej śpiewaczki świata sprzedawane są do dzisiaj na całym świecie. Zapraszamy na słodko-gorzką komedię brytyjskiego dramatopisarza Petera Quiltera w wykonaniu krakowskiego Teatru Ludowego i spotkanie z tą niepowtarzalną, barwną postacią, której brak talentu nie przeszkodził w zrobieniu międzynarodowej kariery.

Bilety w cenie 30 zł (dla seniorów i studentów) i 40 zł (dla pozostałych widzów) do nabycia w recepcji „Alternatyw” i online.

Na pierwszym planie zdjęcia znajduje się leżąca na otomanie dama ubrana w czarną suknię, bardzo bogato ozdobioną, czarne długie rękawiczki, a na głowie ma stroik z długimi piórami.

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.