Wydarzenie

null

Bovska. Koncert

Drukuj otwiera się w nowej karcie
11.02.2023 18:00 - 11.02.2023 19:30
Ursynowskie Centrum Kultury „Alternatywy”, Gandhi 9, 02-776 Warszawa
Logo Ursynowskiego Centrum Kultury "Alternatywy" z dodaną na czerwonym pasku umieszczonym w prawym górnym rogu informacją: wydarzenie płatne.
Autor: UCK "Alternatywy"

Bovska to nie tylko wokalista, ale także autorka tekstów, kompozytorka, performerka, ilustratorka i graficzka. Podczas koncertu usłyszymy przeboje ze wszystkich albumów wokalistki.

Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty "Kaktus" został wyprzedany dwa dni po premierze. Utwory artystki jeszcze przed premierą albumu biły rekordy popularności w internecie, gdzie dotychczas odtworzono je ponad 46 milionów razy.

Na swoim muzycznym koncie ma już cztery płyty studyjne ("Kaktus", "Pysk", "Kęsy", "Sorrento"). Jej najnowszy singiel "Wielka Cisza" został wydany 25 października 2022 roku.

Na koncie Bovskiej znajdują się nominacje do nagrody Fryderyki i MTV Europe Music Award w kategorii najlepszy polski wykonawca. Artystka otrzymała również Złotą Płytę̨ za sprzedaż̇ ponad 10 tysięcy egzemplarzy singla „Kaktus”. Bovska zagrała na najważniejszych Festiwalach muzycznych w kraju.

Artystka od początku zaskakuje swoim wyrazistym, rozpoznawalnym wizerunkiem scenicznym. Oprawa wizualna jej projektu jest dopracowana do granic możliwości: od konceptualnych wydawnictw (self-published), poprzez stronę internetową i serię kameralnych nagrań, aż po imponujące muzycznie i scenograficznie koncerty.

Bilety w cenie od 70 zł są dostępne w naszej recepcji i online.

Plakat do wydarzenia.

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.