Wydarzenie

null

Charytatywny Kiermasz Świąteczny

Drukuj otwiera się w nowej karcie
03.12.2022 16:00 - 03.12.2022 19:00
Fundacja ETO, Rosoła 10

Zespół Placówek Oświatowych Fundacji ETO już po raz dziesiąty organizuje Charytatywny Kiermasz Świąteczny. Po dwuletniej przerwie wydarzenie ponownie zagości na dziedzińcu przy ul. J. Rosoła 10. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Ursynowa na to wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się 3 grudnia 2022 roku w godzinach 16:00-19:00.

W tym roku będziemy zbierać fundusze na agregaty prądotwórcze i ich transport do dziesięciu przedszkoli z Buczy, ukraińskiej miejscowości objętej działaniami wojennymi. Koszt jednego agregatu to ok. 3-5 tys. zł, a koszt transportu to ok. 3 500 zł. 

Podobnie jak w latach ubiegłych, w czasie tegorocznego Kiermaszu nie zabraknie stoisk ze smakołykami i rękodziełem przygotowanym przez nasze dzieci i naszych uczniów. Jak co roku będą występy: uczniów, kadry i zaprzyjaźnionych muzyków, a także aukcja. W katalogu znalazły się wyjątkowe przedmioty i atrakcyjne vouchery, między innymi na kursy tańca, seanse w komorze hiperbarycznej, masaże czy weekend na łonie natury. Fani piłki nożnej będą mogli wylicytować koszulki lubi piłkę z podpisami piłkarzy Legii Warszawa.  

Kiermasz będzie również transmitowany na żywo przez Studio Lutheraneum: https://youtu.be/T5bd_ymLVME 
Zachęcamy do śledzenia na bieżąco naszych działań na stronie wydarzenia na portalu społecznościowym Facebook: https://fb.me/e/2m68ACgn3 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.