Wydarzenie

null

„Chłopiec z chmur” – seans filmowy dla dzieci

Drukuj otwiera się w nowej karcie
09.12.2021 18:00 - 09.12.2021 19:30
Multikino Ursynów, al. KEN 60, 02-777 Warszawa
Seanse filmowe dla dzieci "Chłopiec w chmurach"
Autor: UD Ursynow

Zapraszamy na bezpłatny pokaz filmu „Chłopiec z chmur” w reżyserii Nicolas Vanier. Seans odbędzie się 9 grudnia ( czwartek ) o godz. 18.00 w Multikinie Ursynów. W dniach 2 – 5 grudnia będzie można wysłać zgłoszenie, które weźmie udział w losowaniu dwóch jednoosobowych wejściówek.

Bezpłatne wejściówki – zasady

Aby wziąć udział w losowaniu dwóch jednoosobowych kart wstępu na film „CHŁOPIEC Z CHMUR”, w terminie 2-5 grudnia należy wysłać swoje zgłoszenie na stronę.

Jeśli zgłoszenie zostanie wylosowane, 6 grudnia wysłany zostanie e-mail z informacją o terminie odbioru kart wstępu w Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Karty odbierać można na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Jeśli ktoś nie może przyjść osobiście, może upoważnić pisemnie do odbioru inną pełnoletnią osobę. Karty wstępu przysługują dziecku wraz z opiekunem. 

Co zrobić jeżeli ktoś nie został wylosowany? 8 grudnia można sprawdzić, ile kart nie zostało odebranych – informacja dostępna w informacji głównej Urzędu Dzielnicy Ursynów (na parterze). Nieodebrane karty wstępu będą rozdawane w urzędzie 9 grudnia od godz. 9.30. 

Regulamin:

1. Zgłoszenie wysłane w innym terminie (dzień, godzina) niż podane w informacji nie będzie brane pod uwagę.
2. Jedna osoba może się zarejestrować tylko jeden raz. W przypadku wielokrotnej rejestracji, żadne zgłoszenie nie będzie brane pod uwagę.
3. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres uznany za konieczny do celu w jakim zostały zebrane tzn. realizacji losowania bezpłatnych kart wstępu na ww. przedsięwzięcie kulturalne (zgodnie z wymogami obowiązujących przepisów i regulacji prawnych); Dane osobowe mogą być przechowywane dłużej, w przypadku, gdy taki wymóg określają przepisy lub regulacje prawa oraz w celu ustalenia, wykonywania lub obrony praw administratora;
4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych będzie skutkować odmową udziału w losowaniu bezpłatnych kart wstępu na przedsięwzięcie kulturalne pn. Seanse Filmowe dla dzieci, pokaz filmu pt. Chłopiec z chmur w dniu 09.12.2021 r.
5. W pokazie filmu może brać udział tylko osoba z ważną kartą wstępu na dany seans.
6. Podczas seansów filmowych odbywających się w ramach projektu pn. Seanse Filmowe dla dzieci, obowiązują przepisy zawarte w REGULAMINIE KINA MULTIKINO URSYNÓW.
7. Prosimy o punktualne przybycie, seanse wyświetlane są bez reklam.
8. Kino dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami ruchowymi. 

„Chłopiec z chmur”. Reżyseria Nicolas Vanier

Dla Thomasa, chłopca zanurzonego w świecie gier video, pomysł spędzenia wakacji z ojcem, zapalonym ornitologiem Christianem, wydaje się koszmarem. Gdy naukowiec oznajmia, że chce uczyć zagrożone wyginięciem dzikie gęsi migrowania, chłopiec myśli, że rodzic stracił rozum. Ale skazany na całodobową opiekę nad świeżo wyklutymi pisklakami chłopiec przywiązuje się coraz bardziej do skrzydlatych przyjaciół. Podniebna podróż z Norwegii aż do Francji jest nie tylko ostatnią szansą na przetrwanie przeuroczych ptaków, ale też przygodą życia dla Thomasa i wydarzeniem, którym emocjonowała się cała Europa.

Plakat do wydarzenia.

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.