null

Darmowe zajęcia fitness – są wolne miejsca!

Drukuj otwiera się w nowej karcie
na pierwszym planie sala ćwiczeń, dwie ćwiczące panie na matach, sala jasna z lustrami w których odbijają się Panie w tle widać dwie duże piłki do ćwiczeń
Zajęcia fitness | Autor: UD Ursynów

W środę 13 kwietnia ruszają dodatkowe zapisy na bezpłatne zajęcia fitness dla mieszkanek Ursynowa w programie FIT 45+. Są wolne miejsce we wszystkich grupach. Zapisy odbywają się za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Program FIT 45+

Cieszące się dużym powodzeniem i prowadzone już od prawie 10 lat bezpłatne zajęcia w ramach programu FIT 45+ odbywają się od poniedziałku do piątku w 20-osobowych grupach. Uczestniczki ćwiczą zgodnie z planem zajęć w kilku lokalizacjach na Ursynowie – placówkach oświatowych i Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów.

Zajęcia skierowane są do kobiet w wieku od 45 do 65 lat, a w przypadku grupy ćwiczącej w Dzielnicowym Ośrodku Kultury przy ul. Kajakowej 12b do 75 lat. Cykl ćwiczeń wiosennych ruszył 21 marca 2022, ale są jednak jeszcze wolne miejsca we wszystkich grupach.

Serdecznie zapraszam mieszkanki Ursynowa do udziału w kolejnej edycji naszego popularnego cyklu darmowych zajęć fitness. To świetna okazja, aby zadbać na wiosnę o formę i sprawność fizyczną oraz dobre samopoczucie” – zachęca zastępca burmistrza Ursynowa, Piotr Zalewski. 

Jak się zapisać

Zapisy rozpoczną się w środę 13 kwietnia 2022, o godz. 8.00 i potrwają do 15 kwietnia 2022, do godz. 24.00. Co trzeba zrobić, aby się zgłosić:

  1. zapoznać się z planem zajęć w ramach programu i Regulaminem uczestnictwa;
  2. wybrać jedną grupę, do której chcemy się zapisać i w odpowiednim terminie wysłać zgłoszenie na adres e-mail: dodatkowezapisy@gmail.com

Zgłoszenie powinno zawierać w tytule wiadomości następujące dane:

  • nazwa placówki i godzina 
  • IMIĘ i NAZWISKO uczestniczki, ROK URODZENIA, NR TELEFONU

Przykład: Puszczyka 21:00, Anna Kowalska, 1970, tel. 555555555

Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o zapoznanie się z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

Uwaga! W przypadku, gdy liczba zgłoszeń przekroczy liczbę dostępnych miejsc, przeprowadzone zostanie losowanie. Kolejność zgłoszeń nie ma zatem znaczenia. Zgłoszenie przesłane przed lub po terminie nie będą brane pod uwagę.