Wydarzenie

null

Dulscy. The Apocalypse. Spektakl w wykonaniu Alternatywnego Studia Aktorskiego

Drukuj otwiera się w nowej karcie
21.06.2023 19:00 - 21.06.2023 20:30
UCK Alternatywy, Gandhi 9, 02-776 Warszawa
Logo Ursynowskiego Centrum Kultury "Alternatywy" w formie litery A, obróconej na bok. Z prawej strony zielony pionowy pasek.
Autor: UCK "Alternatywy"

Spektakl na podstawie dramatu "Moralność Pani Dulskiej" Gabrieli Zapolskiej w wykonaniu Alternatywnego Studia Aktorskiego. Reż. Julia Bochenek.

Zbyszko Dulski, po dokonaniu okrutnego mordu na swojej rodzinie i narzeczonej, zostaje osadzony w areszcie śledczym. Ma złożyć zeznania, jednak jego przeżycia są tak skomplikowane, a historia rodziny Dulskich tak zawiła, że musi skorzystać ze środków ostatecznych. Prosi członków rodziny, aby jeszcze na chwilę powstali z martwych i pomogli mu odtworzyć bieg wydarzeń. Z początku pomysł ten wydaje się działać świetnie, ale po jakimś czasie wszystko zaczyna wymykać się spod kontroli... Dulscy. The Apocalypse to opowieść o ludziach szukających miłości i ciepła rodzinnego, ale także o tym, że toksyczne środowisko domowe ma na nas wpływ przez całe życie. Dosięgnie nas wszędzie – nawet gdy myślimy, że udało się nam od niego uwolnić.

Bezpłatne wejściówki są dostępne w recepcji “Alternatyw” oraz online.

Grafika do informacji. Szczegóły w treści