null

Dzień Dziecka na Ursynowie

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Chłopic na tle nieba w czapce cyklisty ze skrzydłami na plecach
Autor: UD Ursynów

Po długiej przerwie spowodowanej obostrzeniami związanymi z COVID-19, Urząd Dzielnicy Ursynów wznawia organizowanie wydarzeń dla mieszkańców, także tych najmłodszych. Zapraszamy na serię atrakcji z okazji Dnia Dziecka, które odbędą się w dniach 29 maja – 2 czerwca. A będą to m.in. spektakle i film. Wszystkie wydarzenia odbędą się oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Bajka improwizowana w DOK Ursynów
Na początek zapraszamy do Dzielnicowego Ośrodka Kultury Ursynów (ul. Kajakowa 12b) na „Bajkę Improwizowaną nie tylko dla dzieci”. Spektakl odbędzie się w sobotę, 29 maja, o godz. 11.00. Bilety w cenie 15 zł dostępne są na https://biletyna.pl/spektakl/Bajka-improwizowana-nie-tylko-dla-dzieci oraz w sekretariacie DOK Ursynów, w godzinach 10.00-16.00.

Muzycznie w Domu Sztuki
W niedzielę, 30 maja zapraszamy do Domu Sztuki (ul. Wiolinowa 14) na koncert z cyklu „Tam Gdzie Gra Muzyka”. Przygotowaliśmy aż dwa muzyczno-taneczne przedstawienia „W gościach u muzykantów. Muzykanci ze wsi, muzykanci z miasta”, o godz. 15.00 i 17.00. Bezpłatne wejściówki będzie można odbierać w Domu Sztuki w dniach 24-28 maja, w godzinach 11:00-17:00.

Mały modelarz
Poniedziałek, 31 maja to dzień modelarski. Przygotowaliśmy prezenty, czyli specjalne pakiety z modelami statków powietrznych i figurkami pilotów do samodzielnego montażu i pomalowania. To znakomity pomysł na wspólne spędzenie czasu z dziećmi. Dla uczestników naszej zabawy przygotowaliśmy film instruktażowy, który będzie dostępny na Facebooku (@warszawa.ursynów oraz @kulturalny.ursynow), a także na stronie internetowej urzędu. Pakiety będzie można odbierać w Urzędzie Dzielnicy Ursynów, 31 maja, w godzinach 11.00-16.00. Modele będą dostępne do wyczerpania zapasów.

Premiera „Kosmokotka”
W Dzień Dziecka, 1 czerwca, o godzinie 19:00 zapraszamy na premierę online. Pokażemy dzieciom „Kosmokotka” – rymowaną bajkę o Kotku, który marzy, aby dostać się na Mleczną Drogę, żeby najeść się wreszcie i opić pysznym mleczkiem do woli. Na baśń filmową zapraszamy: https://www.facebook.com/kulturalny.ursynow/ oraz https://www.youtube.com/user/DzielnicaUrsynow.

 

Seans kinowy
Na zakończenie bardzo długiego Dnia Dziecka na Ursynowie zapraszamy do Multikina. W czwartek, 2 czerwca, o godz. 18.00 odbędzie się pokaz animowanego filmu o pogoni za marzeniami „Co w duszy gra”. Bezpłatne wejściówki będzie można odebrać w Urzędzie Dzielnicy Ursynów, 1 czerwca, w godzinach 16.30-19.00. Wejściówki będą dostępne do wyczerpania zapasów.

plakat na dzień dziecka
Zobacz galerię (7 zdjęć)
plakat
plakat
plakat
plakat
plakat