Wydarzenie

Teatr dla dzieci na Dzień Dziecka Białe i Czarne

04.06.2022 11:00 - 04.06.2022 13:00
Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów, Kajakowa 12b, 02-838 Warszawa
Kafelek z logo DOK Ursynów.

Zapraszamy na Dzień Dziecka 4.06 na godz. 11:00-13:00. Wiek 4+. Rozpoczniemy świętowanie poetyckim spektaklem dla dzieci utrzymanym w stylu „Kabaretu Starszych Panów”. Poeta Pan Czarny i Malarka Pani Biała tworzą książkę o czarno-białym miasteczku. Wstęp bezpłatny z rezerwacją miejsc od 26.05. w DOK Ursynów pod nr tel. 22 1255602.

Widzowie wezmą udział w przygodach Czarnego i Białego Kota, Białego Niedźwiedzia, Fotografa, Sroki Kłamczuchy, Białego Kruka, Rodziny Tralalińskich, obserwują czarno-białe zjawiska z otaczającej rzeczywistości.

Poznają perypetie mieszkańców miasteczka bawiąc się klasyką poezji dziecięcej. Atrakcją spektaklu są płaskie lalki przypominające figury wycięte z kart książki.

Scenografia: Iza Tarasewicz. Muzyka: Agnieszka Glińska
Aktorzy: Mariusz Orzełek, Małgorzata Linkiewicz

Czas trwania 45 min.

Następnie po spektaklu wraz z aktorami, dzieci wezmą udział w zabawach interaktywnych.

W ramach ustawy o dostępności, osoby ze szczególnymi potrzebami chcące wziąć udział w wydarzeniu proszone są o kontakt pod nr telefonu 22 125 56 02 lub e-mail biuro@dokursynow.pl do 01.06.

Plakat do wydarzenia.

Sprawdź lokalizację na mapie