null

Dzień Otwarty Inżyniera Budownictwa

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Logo. Na żółtym tle obrysy 3 postaci.

Głównym celem akcji „Dzień Otwarty Inżyniera Budownictwa. Budowa, eksploatacja, remont Twojego obiektu” jest pomoc indywidualnym inwestorom – właścicielom domów jednorodzinnych i mieszkań, przedstawicielom wspólnot mieszkaniowych. Organizatorem wydarzenia jest Polska Izba Inżynierów Budownictwa. Zapraszamy 25 września (sobota) do punktu konsultacyjnego w Urzędzie Dzielnicy Ursynów (al. KEN 61), sala 136 (I piętro).

 

Na każdym z etapów tworzenia, użytkowania lub modernizacji obiektu budowlanego pojawia się mnóstwo pytań. Najczęściej dotyczą one dokumentacji, procedur prawnych, wyboru kierownika budowy, materiałów i technologii, które zostaną wykorzystane.

25 września inżynierowie należący do Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania związane ze swoją branżą. W każdym z punktów konsultacyjnych - jeden z nich znajduje się w Urzędzie Dzielnicy Ursynów - eksperci PIIB będą pracować w kilkuosobowych (wielobranżowych) zespołach. Porady są bezpłatne. 

Organizatorem wydarzenia jest Polska Izba Inżynierów Budownictwa (PIIB), w skład której wchodzi 16 okręgowych izb (zgodnie z administracyjnym podziałem na województwa). PIIB zrzesza osoby pełniące samodzielne funkcje techniczne w budownictwie, do których należą projektanci, kierownicy budów lub robót, inspektorzy nadzoru.

Patronat honorowy nad akcją objęło Ministerstwo Rozwoju i Technologii oraz Główny Urząd Nadzoru Budowlanego.