Wydarzenie

null

„Dziki Zachód Calamity Jane” w „Alternatywach”

Drukuj otwiera się w nowej karcie
13.03.2022 12:00 - 13.03.2022 13:30
Ursynowskie Centrum Kultury „Alternatywy”, Gandhi 9, 02-776 Warszawa
Logo Ursynowskiego Centrum Kultury "Alternatywy" z dodaną na czerwonym pasku umieszczonym w prawym górnym rogu informacją: wydarzenie płatne.
Autor: UCK "Alternatywy"

Martha Jane to nieustraszona dwunastolatka, która przez życie najchętniej puściłaby się galopem. Jest silna, odważna i... jest dziewczyną, co w czasach Dzikiego Zachodu oznacza jedno: przygody nie są dla niej. Ale właściwie, kto tak powiedział?Zapraszamy na piękną animację dla dzieci w wieku od 9 lat i ich opiekunów.

Kiedy Martha Jane z rodziną i innymi osadnikami wyrusza w podróż przez Amerykę, nawet nie przypuszcza, ile nowych przeżyć ma przed sobą. Na razie jednak dni upływają jej na opiece nad rodzeństwem. Dopiero niespodziewany wypadek na drodze, zmienia bieg zdarzeń: ktoś musi zastąpić tatę Marthy Jane w prowadzeniu powozu. W sekrecie przed innymi, dziewczynka uczy się posługiwać lassem i trenuje jazdę konną, co nie wszystkim się podoba. Kiedy w obozie dochodzi do nieporozumienia, Marta Jane rzuca się do ucieczki, by udowodnić swoje racje. Przed nią pełna niebezpieczeństw trasa, nieprzewidziane tarapaty i... masa przygód! Czy uda jej się pokonać wszystkie przeszkody?

Bilety w cenie 10/15 zł do nabycia w recepcji i online.

Na grafice znajduje się kadr z filmu rysunkowego dla dzieci. Grafika przedstawia siedzącą na koźle dyliżansu dziewczynę i chłopaka. Dziewczyna trzyma lejce i ma podekscytowany wyraz twarzy, natomiast chłopak trzyma się za czapkę i jest wyraźnie przestraszony.

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.