null

Europejskie Wykłady Otwarte - "Wakacyjna pigułka wiedzy dla podróżujących"

Drukuj otwiera się w nowej karcie

image001Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa, prowadzony przez Biuro Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego Urzędu m.st. Warszawy, zaprasza na Europejski Wykład Otwarty zatytułowany „Wakacyjna pigułka wiedzy dla podróżujących”, który odbędzie się w czwartek 18 czerwca br. o godz. 16:00 w Sali konferencyjnej Centrum Przedsiębiorczości Smolna. Spotkanie poprowadzi Pani Magdalena Krużyńska, ekspert Europejskiego Centrum Konsumenckiego.

Europejskie Centrum Konsumenckie w Polsce należy do ECC-Net, sieci centrów, które informują konsumentów o ich prawach w Unii Europejskiej, bezpłatnie udzielają porad i pomocy w polubownym rozwiązywaniu sporów ponadgranicznych. Konsumenci mogą zgłaszać do ECK swoje skargi na przedsiębiorców związane z zakupami w innych krajach UE, Norwegii i Islandii oraz podróżami po Europie.

Zagadnienia poruszane podczas wykładu: 1. Czy wiesz co to jest sieć ECC-Net? Czym jest Travel App? 2. Gdzie jest mój samolot? Problematyka opóźnionych i odwołanych lotów. 3. Czy leci z nami walizka? Kwestia opóźnionego, zagubionego, zniszczonego bagażu. 4. Wynajem samochodu = wynajem kłopotu? 5. Jaka oferta taki hotel? Niekoniecznie. 6. Gdzie szukać pomocy?

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc udział w spotkaniu wymaga wcześniejszej rejestracji pod adresem: wyklady_europejskie@um.warszawa.pl