null

Ferie zimowe na Ursynowie

Drukuj otwiera się w nowej karcie
grafika do wydarzenia Ferie zimowe na Ursynowie, szczegóły w treści informacji

Ferie w mieście nie muszą być nudne. Na Ursynowie na pewno nie będą. Zajęcia taneczne, robotyka i programowanie, warsztaty, pokazy filmów – każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do Ursynowskiego Centrum Kultury „Alternatywy”, Dzielnicowego Ośrodka Kultury Ursynów, Ursynoteki oraz Domu Kultury SMB Imielin.

- Przygotowaliśmy bogatą ofertę zajęć w czasie ferii. Chcemy żeby dzieci, które zostają w mieście świetnie się bawiły. Wiele tych zabaw ma także walor edukacyjny. Poza tym zajęcia podzielone są na grupy i dostosowane do wieku uczestników – mówi zastępca burmistrza Ursynowa, Klaudiusz Ostrowski. – Robotyka i programowanie, warsztaty naukowe , architektoniczne, budowa instrumentów, zajęcia taneczne i teatralne, warsztaty designu i grafiki, darmowe pokazy bajek – wylicza Klaudiusz Ostrowski.

Szczegółowe informacje znajdują się w linkach poniżej.

Ursynowskie Centrum Kultury „Alternatywy”

Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów

Biblioteka Publiczna im. Juliana Ursyna Niemcewicza

Dom Kultury SMB Imielin

  • Warsztaty muzyczne i koncert „Super iM ROCK koncert Jubileusz 25 lat”. Warsztaty w dniach 20-24.02.2023 r., w godz. 16.00 - 21.00 (ćwiczenia i konsultacje z profesjonalnymi muzykami). Koncert w sobotę, 25.02.2023 r., godz. 18.30. Wstęp wolny.

Zapraszamy także na poranki filmowe w Domu Sztuki – w niedzielę, 19 lutego wyświetlany będzie film „Marona - psia opowieść”.  Przypominamy także o tym, że codziennie działa Lodowisko na Ursynowie przy Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów (ul. Kajakowa 12b). Korzystanie z lodowiska oraz wypożyczanie sprzętu jest darmowe. Poza tym Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji zaprasza młodzież w wieku 16-19 lat do korzystania z siłowni w wyjątkowo atrakcyjnej cenie – bilet 5 zł.