Wydarzenie

null

Festiwal Kolorów na Ursynowie

Drukuj otwiera się w nowej karcie
26.08.2023 15:00 - 26.08.2023 20:00
Teren zieleni Olkówek, Ursynów, Warszawa
na pierwszym planie widać w grupie kilkadziesiąt kobiet i mężczyzn obsypanych kolorowymi farbami w tle i na d nimi widać rozsypujący pył farb
Festiwal Kolorów

Festiwal Kolorów powraca na Ursynów. Znowu będzie kolorowo, wesoło i muzycznie. Zapraszamy w sobotę, 26 sierpnia, na teren zieleni Olkówek. Start o godz. 15.00. Zagrają Magda Bereda i Matlane. Wstęp wolny. Wystarczy przyjść i dobrze się bawić!

Niezliczona ilość kolorów, najlepsi DJ-e, popularni artyści, smaczne jedzenie z foodtrucków, pozytywna atmosfera – to krótka zapowiedź tego, co będzie się działo 26 sierpnia na Ursynowie.

Wyrzut kolorów jest co godzinę, a ostatni o godz. 20.00. Na scenie zagrają Magda Bereda, Matlane i DJ Oskar. 

Idea Festiwalu Kolorów

To popularna zabawa polegająca na wyrzucaniu w górę Kolorów Holi, które tworzą wielką barwną chmurę. To wspaniała zabawa dla każdego. Wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając kolory w powietrze! To idealne miejsce aby się wyszaleć i zrobić niesamowite zdjęcia.


Na festiwalu zapewniony jest dostęp do aż 11 różnych Kolorów Holi. Są przyjazne środowisku, nieszkodliwe, niealergiczne i posiadają odpowiednie certyfikaty. Kolory łatwo zmywają się ze skóry oraz znikają z większości materiałów podczas prania.

Festiwal Kolorów Organizuje Stowarzyszenie Festiwal Kolorów we współpracy z Urzędem Dzielnicy Ursynów.

plakat do wydarzenia, szczegóły w informacji