null

Finał Earth Race 2021 w Lesie Kabackim

Drukuj otwiera się w nowej karcie

W niedzielę, 23 maja o godz. 12.00 odbędzie się Finał Earth Race 2021, podczas którego będzie można wygrać wiele atrakcyjnych nagród. To wyjątkowe wydarzenie, które ma na celu podnoszenie świadomości oraz edukowanie w sprawach ochrony środowiska. Finał odbędzie się w Lesie Kabackim oraz Lesie Bródnowskim.

Wydarzenie składa się z dwóch części: Earth Race Online (16.05-22.05) oraz Finał Earth Race (23.05). Podczas Earth Race Online uczestnicy mają za zadanie udostępniać wpisy dotyczące ochrony środowiska, a następnie wykonać zadanie #earthracechallenge i wysłać dowód w postaci zdjęcia. Pod koniec stworzony zostanie ogromny kolaż/pokaz slajdów ze wszystkich wykonanych zadań. Następnie, spośród osób, które brały czynny udział przez cały tydzień, zostanie wybrany zwycięzca, który wygra SmartWatcha Apple’a.

Finał Earth Race z kolei odbędzie się 23 maja w dwóch lasach – Lesie Kabackim oraz Lesie Bródnowskim. Uczestnicy otrzymają worki na śmieci oraz rękawiczki i ruszą zbierać wszelkie śmieci z lasów. Spośród osób, które zebrały ich najwięcej zostaną wyłonieni zwycięzcy, którzy otrzymają atrakcyjne nagrody!

Earth Race 2021 grupa uczniów z Liceum im. Stefana Batorego oraz Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego Nr 40 w Warszawie w ramach programu „Zwolnieni z Teorii”. Wydarzenie objęte jest patronatem Prezydenta m.st. Warszawy, współpracują przy nim także Urząd Dzielnicy Ursynów oraz Urząd Dzielnicy Targówek.

Wszystkie informacje dostępne są na Facebooku i Instagramie wydarzenia:

https://www.facebook.com/earthracepolska

https://www.instagram.com/earthracepolska/

plakat akcji EART RACE 2021