null

„Foki na start” – zawody pływackie dla najmłodszych

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Dziecko pływające w basenie, obok po lewej stronie asystująca dorosła osoba.

Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji zaprasza na rodzinną i wesołą imprezę pływacką. Odbędzie się 23 października (sobota) na pływalni przy ul. Koncertowej 4. Zapisy już ruszyły i będą trwać do 21 października (czwartek), do godziny 13:00. 

„Foki na start to zawody, w których w dwóch konkurencjach rywalizują najmłodsi pływacy, czyli dzieci z roczników 2015 i młodszych. Najmłodsi uczestnicy mogą startować wraz z rodzicem lub opiekunem, ale ich rola jest czysto asekuracyjna. Niemniej jednak bezpośredni doping w wodzie bardzo często pomaga i staje się dodatkowym napędem w tej bardzo zaciętej rywalizacji. Na trybuny zapraszamy wszystkich, którzy wolą oglądać zawody tylko i wyłącznie z perspektywy obserwatora: ciocie, wujków, bacie i dziadków, starsze lub młodsze rodzeństwo. 

Zawody rozpoczynają się o godz. 10.30 na pływalni przy ul. Koncertowej 4. Do wykonania są dwie konkurencje: pływanie na brzuchu i pływanie na plecach. W obydwu przypadkach to dystans 25 metrów z możliwością wykorzystania przyborów wypornościowych („makaronu” lub deski). 

Zwycięzcami zostaną zawodnicy, którzy uzyskają łącznie najlepszy czas w obu konkurencjach. Dla wszystkich dzieci przewidziany będzie słodki poczęstunek, pamiątkowe dyplomy oraz puchary. 

Więcej informacji na stronie www.ucsir.pl

Formularz i regulamin
 

Plakat do wydarzenia. Szczegóły z plakatu znajdują się w treści informacji.