Wydarzenie

null

From Holocaust to Revival. Koncert Kova Temble Band z Izraela oraz Chóru Dziecięcego Miasta Łodzi

Drukuj otwiera się w nowej karcie
19.04.2023 18:00 - 19.04.2023 19:00
Ursynowskie Centrum Kultury „Alternatywy”, Gandhi 9, 02-776 Warszawa
Logo Ursynowskiego Centrum Kultury "Alternatywy" w formie litery A, obróconej na bok. Z prawej strony zielony pionowy pasek.
Autor: UCK "Alternatywy"

Przezwyciężeniem Holokaustu, którego diabolicznym założeniem było wymordowanie wszystkich Żydów, jest odbudowa żydowskiego życia, szczególnie w Izraelu – pierwszym państwie żydowskim od czasów antycznych. Wstęp wolny. Obowiązują bezpłatne karty wstępu.

Szczególne świadectwo zwycięstwa życia nad śmiercią dają młodzi ludzie, z ich energią, pasją i radością. Tacy są nastoletni członkowie Kova Temble Band, izraelskiego zespołu wokalno-tanecznego z miasta Kiryat Motzkin, który zaśpiewa i zatańczy na scenie „Alternatyw”. Towarzyszyć mu będzie Chór Dziecięcy Miasta Łodzi, który tworzą utalentowane muzycznie dzieci i młodzież w wieku od 6 do 17 lat. Pomysłodawcami i współzałożycielami zespołu są: prof. Waldemar Sutryk – dyrygent, kompozytor, chórmistrz, pedagog i aranżer oraz Anita Vranjes pierwszy manager chóru, producentka teledysków i autorka tekstów. W programie koncertu znajdą się utwory w języku hebrajskim i w jidysz.

Bezpłatne wejściówki są dostępne w recepcji “Alternatyw” oraz online.

Plakat do wydarzenia

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.