null

Fun Run Przygoda z Mapą

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Dziewczynka z rozwianymi włosami, trzyma mapę, w tle las i słoneczna pogoda
Fun Run Przygoda z Mapą

Jak nie zgubić się w lesie? Jak sprawdzić swoje umiejętności czytania mapy? W jaki sposób precyzyjnie nawigować? O tym będzie można przekonać się w sobotę, 18 czerwca w Parku Kultury w Powsinie biorąc udział w imprezie „Fun Run Przygoda z Mapą na Ursynowie”. Strat o godz. 9.30.

Najważniejsza jest dobra zabawa. Młodszym uczestnikom może się kojarzyć z poszukiwaniem skarbów. Startować można indywidualnie, w grupie przyjaciół lub rodzinnie z dziećmi. Każdy zespół na starcie otrzymuje kartę startową (w postaci elektronicznego chipa) oraz mapę z zaznaczonymi za pomocą kółek miejscami, do których musi dotrzeć. W określonych w ten sposób lokalizacjach w terenie ustawione są specjalne, przestrzenne lampiony (tzw. punkty kontrolne w skrócie PK), przy których znajdują się elektroniczne stacje do potwierdzania pobytu. Zadaniem uczestnika jest odnalezienie wszystkich PK w wyznaczonej kolejności i potwierdzenie swojego pobytu poprzez zbliżenie do stacji kontrolnej karty startowej. System dokonuje zapisu kodu PK na karcie oraz numeru karty w stacji kontrolnej.

Dla uczestników przygotowane zostały kolorowe mapy, cztery ciekawe trasy do wyboru o różnym stopniu trudności, drobny poczęstunek i woda z sokiem dla ochłody. Na mecie każdy chętny otrzyma pamiątkowy medal, 1 pkt. do Odznaki Imprez na Orientację oraz weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Almanak, przy wsparciu Urzędu Dzielnicy Ursynów oraz Parku Kultury w Powsinie.

Rodzaje tras:

  • RODZINNA – 2-3 km
  • ŁAZIK – 3-4 km
  • TUŁACZ –3-5 km
  • BIEGACZ – 3-6 km

Więcej informacji, zgłoszenia i opłaty na https://www.funrun.pl/