null

Gra miejska „Śladami Barei 2”

Drukuj otwiera się w nowej karcie
hol urzędu na pierwszym planie dwóch mężczyzn w ciepłych ubraniach, kurtki rozpięte na szyjach zawieszony sznurek z papierami toaletowym w tle widać ludzi przebija światło z okien i
Gra miejska „Śladami Barei 2” | Autor: UD Ursynów

Obywatele i Obywatelki! Ponownie zwracamy się do Was jako ursynowski kolektyw czczący jubileusz 45-lecia dzielnicy Ursynów. Apelujemy, żebyście razem z nami w sobotę, 24 września 2022 roku, godnie uczcili tę wspaniałą rocznicę. Rezerwujecie czas w godz. 12.00 – 15.00. Do wygrania klucze do własnego „M”.

Przebieg uroczystości będzie miał kształt gry miejskiej i będzie to już druga edycja. Aktywizujemy wszystkie klasy pracujące ludu stolicy – studenci, literaci, przedstawiciele aparatu państwowo-dzielnicowego. Z przyjacielską wizytą zaprosimy kułaków i prywaciarzy, wichrzycieli, spekulantów i bumelantów, a nawet zachodnich imperialistów i rewizjonistów!

Przedmiotem gry będzie wielka przeprowadzka. Wystarczy dołączyć do brygady pracowniczej lub zapisać się na odpowiednią listę, by otrzymać klucze do własnego mieszkania.

Meblościanka, tapczan, pojemny pawlacz czy prodiż? Wasze marzenia mogą się spełnić! Stawcie się o wyznaczonej porze w Urzędzie Dzielnicy Ursynów, aby otrzymać klucze do wyśnionego ,,M’’. Spełnijcie swoje marzenia i skosztujcie uroków lokatorskiego życia. Wasze nastawienie i chęć do pełnienia czynu społecznego będzie kluczowym czynnikiem w dostosowaniu się do nowych norm mieszkaniowych.

To jak – pomożecie nam znowu?!

Zapisy na przydział mieszkaniowy rozpoczynają się 9 września, o godz. 18.00 na stronie https://zwalcznude.pl/wydarzenia/. Nie zapomnijcie się zapisać, bo liczba wymarzonych „M” jest ograniczona. Pamiętajcie, że zapisujecie się całymi rodzinami/drużynami!

Wydarzenie jest finansowane przez Dzielnicę Ursynów m.st. Warszawy. Partnerem wydarzenia jest Ursynoteka.