Wydarzenie

null

Hip-Hop Szansą: Kafar

Drukuj otwiera się w nowej karcie
25.11.2021 18:00 - 25.11.2021 19:30
Ursynowskie Centrum Kultury „Alternatywy”, Gandhi 9, 02-776 Warszawa
Logo Ursynowskiego Centrum Kultury "Alternatywy" w formie litery A, obróconej na bok. Z prawej strony zielony pionowy pasek.
Autor: UCK "Alternatywy"

Hip-Hop Szansą to cykl spotkań z ludźmi nieodłącznie związanymi z kulturą hip-hop. Raperzy, didżeje, producenci spotykają się ze słuchaczami i słuchaczkami, a z pasjonujących rozmów płyną inspirujące wnioski. Gościem najbliższego spotkania będzie Kafar, współtwórca i założyciel legendarnej grupy DIXON37, wywodzącej się z warszawskiego Ursynowa i Mokotowa.

Grupa Kafar swój legalny debiut płytowy – zatytułowany „Lot na całe życie” – wydała w 2008 roku. Do tego czasu wyszły jeszcze pod tym szyldem takie produkcje jak OZNZ czy KZK. Każdy z tych krążków pokrył się złotem. Kafar ma swoim dorobku aż 4 solowe płyty: „Panaceum”, „Panaceum 2 – Trzeba żyć”, „Panaceum 3 – Czarno na białym”, „23 minuty po północy”. Obecnie pracuje na piątą solową płytą i czwartą składu DIXON37. Jest także pomysłodawcą i współtwórcą projektu Hip-Hop Szansą.

Jego wizytówka to mocny przekaz i bezkompromisowy opis sytuacji na świecie – nie boi się poruszać trudnych tematów. Współpracował z takimi tuzami polskiej sceny jak Sokół, Kali, Paluch, Peja i wielu, wielu innych. Od zawsze wspiera młodych artystów z tzw. Podziemia, a także bierze udział w wielu charytatywnych akcjach.

Bezpłatne wejściówki do pobrania w recepcji oraz online.

Plakat do wydarzenia.

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.

map-oracle@1.0.0/js/MapOracleMap.es as MapOracleMap