Wydarzenie

null

Hip-Hop Szansą: VNM

Drukuj otwiera się w nowej karcie
18.11.2021 18:00 - 18.11.2021 19:30
Ursynowskie Centrum Kultury „Alternatywy”, Gandhi 9, 02-776 Warszawa
Logo Ursynowskiego Centrum Kultury "Alternatywy" w formie litery A, obróconej na bok. Z prawej strony zielony pionowy pasek.
Autor: UCK "Alternatywy"

Hip-Hop Szansą to cykl spotkań z ludźmi nieodłącznie związanymi z kulturą hip-hop. Raperzy, didżeje, producenci spotykają się ze słuchaczami i słuchaczkami, a z pasjonujących rozmów płyną inspirujące wnioski. Tym razem gościem Hip-Hop Szansą będzie pochodzący z Elbląga raper VNM, który dzięki wieloletniemu doskonaleniu swojego warsztatu wypracował niesamowitą technikę.

VNM zaczynał w roku 2000. Przez kilka lat nagrywał albumy, które nie trafiły do oficjalnego obiegu. Razem z Boxim i Denverem założył skład 834, który w roku 2005 przebił się do szerszego grona słuchaczy za sprawą wygranego konkursu na najlepsze demo audycji Wudoo. Kolejne dwie płyty nagrane razem z 834 oraz solowy materiał „NSCP (Na Szlaku Po Czek)” ugruntowały pozycję rapera i pozwoliły nawiązać nowe kontakty muzyczne. Na wydanym w roku 2009 „Niuskul Mixtape” możemy usłyszeć gościnną zwrotkę Sokoła. Dalsze ruchy muzyczne VNM-a toczyły się wokół wytwórni Prosto. W roku 2010 był gospodarzem „Prosto Mixtape 600V”. Krótko potem podpisał swój pierwszy kontrakt płytowy i wydał kilka albumów, dzięki którym znalazł się w ścisłej czołówce polskiego mainstreamu. Od roku 2016 działa pod własnym szyldem De Nekst Best. Pod koniec 2019 roku odebrał trzy złote płyty za albumy „E:DKT”, „ProPejn” oraz „KLAUD N9JN”.

W czasie swojej drogi muzycznej zagrał setki koncertów w Polsce i w Europie. Styl VNM-a to przeróżne, wystarczająco przystępne treści zamknięte w skomplikowanych schematach rymów rozsianych po wersach podawanych z nieustannie zmieniającym się flow. VNM inspiruje się głównie dokonaniami artystów zza oceanu, takimi jak J.Cole, Kendrick Lamar, Papoose, Big Sean, Yelawolf.

Bezpłatne wejściówki do odebrania w recepcji oraz online.

Plakat do wydarzenia.

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.

map-oracle@1.0.0/js/MapOracleMap.es as MapOracleMap