null

Hipoterapia na Ursynowie

Drukuj otwiera się w nowej karcie
hipoterapia - plakat

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia w ramach projektów „Koń na biegunach – wsparcie dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami z dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy” oraz „Hipoterapia na Zielonym Ursynowie”. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych hipoterapeutów. Odbywać się będą w poniedziałki i czwartki, w stajni FPDN HIPOTERAPIA, na Torze Wyścigów Konnych Służewiec (zapisy ruszają 9 kwietnia) oraz w Fundacji Hipoterapii Rodzinnej Pańczak, ul. Bażancia 32 (zapisy już trwają).

  1. Projekt  „KOŃ NA BIEGUNACH – Wsparcie dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami z dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy” realizowany jest przez Fundację Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym HIPOTERAPIA, od kwietnia do sierpnia 2021 r. Finansowany jest w całości przez Urząd Dzielnicy Ursynów.

Zapisy na zajęcia rozpoczynają się 9 kwietnia 2021 r. Prowadzone będą od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-16:00. Chęć udziału można zgłosić wysyłając e-maila na adres: fundacja@hipoterapia.org lub telefoniczne: 503 300 722. Zapisy będą możliwe do wyczerpania dostępnych miejsc.

2. Projekt „Hipoterapia na Zielonym Ursynowie” realizowany jest przez Fundację Hipoterapii Rodzinnej Pańczak, od kwietnia do sierpnia 2021 r. Projekt jest finansowany ze środków Urzędu Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy.

Zapisy już się rozpoczęły. Chęć udziału można zgłosić wysyłając e-maila na adres: hipofun@o2.pl lub telefoniczne: 506 384 393.