Wydarzenie

null

Intensywne zajęcia z improwizacji teatralnej

Drukuj otwiera się w nowej karcie
27.05.2023 11:00 - 27.05.2023 18:00
UCK Alternatywy, Gandhi 9, 02-776 Warszawa
Logo Ursynowskiego Centrum Kultury "Alternatywy" z dodaną na czerwonym pasku umieszczonym w prawym górnym rogu informacją: wydarzenie płatne.
Autor: UCK "Alternatywy"

To intensywne zajęcia z improwizacji teatralnej. Improwizacja wywodzi się z USA i jest sztuką w dużej mierze używaną w komedii. Ale nie tylko - improwizacja poza swoją warstwą artystyczną jest również wspaniałym narzędziem rozwojowym - poprawia komunikację z innymi, otwiera na współpracę i zgodę, poszerza kreatywność, pomaga rozprawić się z krytykiem wewnętrznym i daje potężną dawkę endorfin.

To przedsmak dla tych, którzy pragną więcej improwizacji, bo od nowego sezonu (a może i od wakacji - kto wie?) ruszą stałe/cykliczne zajęcia improwizacji z Ewą! Mamy nadzieję, że cieszycie się równie bardzo jak my!

O PROWADZĄCEJ:
Ewa Aniela Gryczon - Jestem improwizatorką, aktorką, wokalistką. Występuję na warszawskich scenach m.in. w Klubie Komediowym, Resorcie Komedii i w Teatrze Komedia. Prowadzę dwa improwizacyjne projekty teatralne, w których również występuję - Musical Improwizowany i Nikt Nic Nie Wie - improwizacja dla dzieci. Uczyłam się pod okiem wielu improwizatorów z USA, Europy i Polski m. in. w iO Chicago i w warszawskiej Szkole Impro. Sztuką improwizacji zajmuję się od 2016 roku, a od 2018 regularnie prowadzę warsztaty. Od niedawna swoje umiejętności rozwijam również w Szkole Treningu i Warsztatu Psychologicznego.

INTENSYWNA IMPROWIZACJA (DLA KAŻDEGO 18+) to sposób na majową nudę, na przełamanie rutyny tygodnia i zakończenie go w niepowtarzalnym stylu! Obiecujemy, że po tym intensywnym weekendzie naładujesz baterię przynajmniej na kolejny miesiąc! Przychodząc na te zajęcia obiecujemy także, że zostaniesz z nami na dłużej i będziesz chciałx więcej, i więcej, i więcej...

KIEDY: 27 i 28 maja
GODZINY: 11:00 - 18:00 (sobota i niedziela - w tym godzinna przerwa)

GDZIE: sala MROŻEK, Ursynowskie Centrum Kultury “ALTERNATYWY”

KOSZT: 350 zł / OSOBA.

Grafika do informacji. Szczegóły w treści