null

Jak budowanie relacji pomaga w rozwoju biznesu?

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Trzy młode osoby, jedna siedzi na krzesle mężczyzna, dwie pozostałe - kobieta i mężczyzna na kanapie, rozmawiają, siedzą w nasłoneczniony jasnym pokoju, uśmiechają się do siebie
Autor: UD Ursynów

„Jak budowanie relacji pomaga w rozwoju biznesu?” – zapraszamy przedsiębiorców z Ursynowa na kolejne spotkanie służące poznaniu się osób prowadzących swoje biznesy w dzielnicy. Udział w spotkaniu będzie nie tylko doskonałą okazją do budowania relacji biznesowych miedzy lokalnymi przedsiębiorcami, ale też udziału w rozmowie z praktykami biznesu z różnych branż, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami w zakresie networkingu.

Zapraszamy we wtorek, 21 czerwca br., o godzinie 18.00 do sali Bareja w Ursynowskim Centrum Kultury „Alternatywy” (ul. Indiry Gandhi 9) na spotkanie dla ursynowskich przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać swoje biznesy.

Obowiązuje rejestracja.

To kolejne już wydarzenie organizowane przez Urząd Dzielnicy Ursynów, promujące przedsiębiorczość w naszej dzielnicy. Tym razem o budowaniu biznesu i networkingu opowiedzą Ewa Piekart, Karolina Siemion-Bielska oraz Alicja Bąkowska z BNI Polska, będącego partnerem tego spotkania:

  • Alicja Bąkowska - Dyrektor Sprzedaży, lider zespołu z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży finansowej, FMCG i E-commerce, a teraz w BNI POLSKA. Skutecznie zarządzała siecią̨ sprzedaży w strukturze rozproszonej na terenie całej Polski. Jest managerem napędzanym celami i innowacyjnym podejściem do zadań́ oraz kreatywnością. Zawsze koncentruje się na klientach i ich potrzebach. Alicja Bąkowska jest również prezesem spółki B&K Partners, Członkiem zarządu firmy Easy Buy Now Sp. z o.o. branży e-commerce oraz wykładowcą w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. Obecnie jest odpowiedzialna za rozwój grup przedsiębiorców niekonkurujących ze sobą branż oraz pomaga im w rozwoju biznesu w oparciu o rekomendacje w regionie mazowieckim.
  • Ewa Piekart - z branżą IT związana od 30 lat,  właścicielka Data Point i CKZ.pl. Firma specjalizuje się w audytach cyberbepieczeństwa, audytach informatycznych i obsłudze informatycznej firm. Audyty Cyber to pokazanie klientowi w jak prosty sposób przeciętny hacker może dostać się do danych firmy. Szkody wówczas są nie tylko finansowe, ale co gorsza wizerunkowe.
  • Karolina Siemion-Bielska – fotograf. Absolwentka łódzkiej Filmówki, z Ursynowem związana od urodzenia, prowadzi własną firmę od ponad 10 lat.  Sama o sobie mówi - „Pamiętam moment, kiedy po raz pierwszy wzięłam do ręki aparat fotograficzny. Zrozumiałam wtedy, że te fascynujące ludzkie historie, mogę opowiadać za pomocą zdjęć i utrwalać ważne chwile na dłużej. Portretuję ludzi i tworzę oddające ich charakter, autentyczne fotografie”.

- O networkingu rozmawialiśmy już w formule webinaru. We współczesnym świecie budowanie relacji jest jednak tak istotne, że wracamy do tego tematu w formule spotkania na żywo. Spotkanie adresujemy do lokalnych przedsiębiorców, którzy chcą budować relacje biznesowe, szukają motywacji i pomysłów do rozwoju siebie i swoich biznesów, czują więź z naszą lokalną ursynowską wspólnotą. Po głównej części spotkania będzie okazja do kuluarowych rozmów, czyli tego, co jest nieodłączną częścią networkingu – mówi zastępca burmistrza Ursynowa Bartosz Dominiak.

Networking jako fundament sukcesu w biznesie

Networking biznesowy to budowanie sieci kontaktów, które pomagają wymianie informacji, pozyskaniu rekomendacji oraz wspieraniu się nawzajem w rozwoju biznesów. Budowanie sieci kontaktów biznesowych to długoterminowa inwestycja, która sprzyja m.in.: poznaniu nowych partnerów biznesowych i klientów. Networking sprzyja budowaniu zaufania - przedsiębiorcy ufają bowiem rekomendacjom uzyskanym od zaufanych partnerów. 

Profil „Przedsiębiorczy Ursynów”

Zapraszamy też do śledzenia nowego profilu na Facebooku „Przedsiębiorczy Ursynów”, prowadzonego przez Urząd Dzielnicy Ursynów i promującego przedsiębiorczość na Ursynowie. Tam mieszkańcy dzielnicy znajdą informacje o działaniach promocyjnych, informacyjnych i edukacyjnych w zakresie przedsiębiorczości. Osoby przedsiębiorcze znajdą informacje dotyczące szkoleń, wydarzeń dedykowanych oraz programów przygotowanych dla przedsiębiorców. Jest to także miejsce wymiany informacji, doświadczeń i dobrych praktyk związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Link umożliwiający rejestrację:

"Jak budowanie relacji pomaga w rozwoju biznesu?" - Szkolenia w Warszawie, 21.06.2022 - Evenea.pl