Wydarzenie

null

Jak być liderką z marką osobistą, która przyciąga?

Drukuj otwiera się w nowej karcie
19.10.2023 18:00 - 19.10.2023 19:30
UrsynLab, al. KEN 61, 02-777 Warszawa
Autor: UD Ursynów

Zapraszamy na kolejne spotkanie realizowane w ramach cyklu Inspiracja+Networking. O tym, jak być liderką z marką osobistą, która przyciąga, opowie przedsiębiorczym mieszkankom Ursynowa Joanna Burnos. Wydarzenie odbędzie się w UrsynLab – Przedsiębiorczy Ursynów. Lokal położony jest przy wejściu do Multikina (al. Komisji Edukacji Narodowej 60). Spotkanie jest bezpłatne, obowiązuje rejestracja.

Jest to kolejna aktywność realizowana w ramach działań Urzędu Dzielnicy Ursynów wspierających przedsiębiorczość. W spotkaniu weźmie udział Przewodnicząca Komisji Kultury, Komunikacji Społecznej i Przedsiębiorczości, Olga Górna.

O prowadzącej spotkanie:

Joanna Burnos - przedsiębiorczyni, mówczyni, trenerka. Specjalistka w zakresie przywództwa, różnorodności i inkluzywności. Założycielka LEADERIS Institute. Doświadczenie zawodowe zdobywała także w międzynarodowej korporacji finansowej oraz firmie konsultingowej. Wykładowczyni Akademii Finansów i Biznesu Vistula, inicjatorka i autorka MBA Women in Leadership. Absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego, Europejskiej Akademii Dyplomacji oraz European Women’s Academy w Brukseli. Stypendystka Solvay Brussels School of Economics and Management przy Wolnym Uniwersytecie w Brukseli.

Członkini Towarzystwa Ekonomistów Polskich, Rady Doradczej The Alliance of Her, Women in International Security, a także Rady Programowej Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. Prelegentka i moderatorka licznych konferencji krajowych i zagranicznych oraz autorka artykułów z zakresu rozwoju osobistego, przywództwa kobiet i spraw międzynarodowych.

Link do rejestracji.

Zachęcamy także do śledzenia profilu UrsynLabna którym na bieżąco publikowane informacje dotyczące tego wydarzenia.

Plakat do wydarzenia