Wydarzenie

null

Jak przekuć sportowe hobby w biznes?

Drukuj otwiera się w nowej karcie
16.09.2022 18:00 - 16.09.2022 20:00
Urząd Dzielnicy Ursynów, sala 136, I piętro, al. KEN 61, 02-777 Warszawa
mężczyzna i kobieta biegnący po ścieżce rowerowej, ubrani w strój sportowy spodenki i koszulki na krótki rękaw. w tle drzewa, słoneczna pogoda
Autor: UD Ursynów

W piątek, 16 września, o godzinie 18.00 w sali 136 w Urzędzie Dzielnicy Ursynów (al. KEN 61) odbędzie się spotkanie „Jak przekuć sportowe hobby w biznes?”. To kolejne wydarzenie promujące przedsiębiorczość, tym razem dedykowane wszystkim tym, którzy planują związać swoją aktywność zawodową z tematyką szeroko rozumianego sportu. Wstęp wolny.

Podczas spotkania  praktycy biznesu opowiedzą o swojej zakończonej sukcesem drodze – od zainteresowania sportem, aż do chwili gdy ta aktywność stała się wiodącym działaniem w ich życiu. W czasie dyskusji paneliści pokażą swoją często bardzo ciekawą historię, pokazując w jaki sposób przechodzili kolejne etapy, od sportowego hobby do modelu biznesowego. Opowiedzą o swoich emocjach, przemyśleniach i przełomowych wydarzeniach. Po dyskusji zaplanowano czas na pytania od mieszkańców.

Prelegenci:

Violetta Domaradzka – weganka, biegaczka ultra, eko-zakręcona. Ma na koncie kilkanaście biegów górskich powyżej 100 kilometrów i wiele maratonów. Swoje pasje przełożyła na pracę, dzieląc się z innymi radością biegania i frajdą z roślinnej kuchni. Organizatorka Biegu Wegańskiego i biegu Gorce Ultra-Trail oraz akcji ekologicznej „Zabiegam o czystą Polskę“. Współautorka książki „Kuchnia dla biegaczy. Siła z roślin“, która zdobyła tytuł Biegowej Książki Roku oraz „Kuchni dla serca. Zdrowie z roślin“ i przewodnika kulinarnego „Love Vegan. Gotowy jadłospis na 21 dni“. Formalnie - prezeska Fundacji Run Vegan.

Remek Siudziński - rocznik 1974. Ultrakolarz, czyli pasjonat kolarstwa długodystansowego. Jedyny Polak, który ukończył solo legendarny Race Across America o długości 4800 km. Przedsiębiorca, analityk danych, mówca inspiracyjny, trener ultrakolarstwa. Współorganizator najdłuższego wyścigu kolarskiego w Polsce - Race Around Poland (3600 km). Prywatnie - mąż Małgosi, tata Aliny i Karola.

Wojciech Staszewski  – całe życie pisze: reportaże, teksty dziennikarskie, prozę, zajmuje się też komunikacją. Żyje bieganiem – zaliczył 70 maratonów, kilka ultra, zdobył uprawnienia trenerskie. Aż wreszcie 11 lat temu z żoną Kingą, instruktorką fitness zorganizowali obóz biegowy... i tak zaczęła się historia KS Staszewscy, firmy rodzinnej, która pomogła w biegowym rozwoju setkom biegaczek i biegaczy.

Moderatorem spotkania będzie zastępca burmistrza Ursynowa Bartosz Dominiak – samorządowiec,  pasjonat i propagator sportu, w szczególności biegania. Uczestnik kilkudziesięciu biegów, w tym: Biegu Ursynowa, Maratonu Warszawskiego czy Ultra Trail podczas Dolnośląskiego Festiwalu Biegów Górskich w Lądku Zdroju.

Plakat do wydarzenia

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.