null

Jak wykorzystać cyfryzację w walce z rosnącymi kosztami?

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Grafika do wydarzenia, wszystkie informacje w treści

Zapraszamy na kolejne wydarzenie promujące przedsiębiorczość na terenie Ursynowa. W czwartek, 20 kwietnia, o godz. 18.00 w Urzędzie Dzielnicy Ursynów (al. KEN 61, sala 136) odbędzie się spotkanie informacyjne „Jak wykorzystać cyfryzację w walce z rosnącymi kosztami?”. O budowaniu cyfrowej i nowoczesnej firmy opowie ursynowskim przedsiębiorcom Małgorzata Pasek z Krajowej Izby Rozliczeniowej. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja.

- Cyfryzacja oszczędza czas, a wiec jeden z kluczowych zasobów każdego przedsiębiorcy. Potencjał nowoczesnych rozwiązań jest praktycznie nieograniczony, ale nawet drobne i niewielkie zmiany mogą przynieść ogromne korzyści i znacząco usprawnić funkcjonowanie każdej firmy. Nasze kolejne inspirujące spotkanie pomoże wszystkim zainteresowanym te cyfrowe zmiany wdrożyć, przygotowując tym samym firmę do nowych zadań i wyzwań – mówi zastępca burmistrza Ursynowa, Bartosz Dominiak.

Tematyka spotkania

Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się, jak za pomocą kilku prostych kroków uczynić swoją firmę bardziej cyfrową, efektywną i dostępną dla klientów. Prowadząca pokaże od czego zacząć cyfryzację i automatyzację oraz w jaki sposób załatwiać sprawy urzędowe i biznesowe w pełni online.   Omówione zostaną także dostępne rozwiązania oferowane przez Krajową Izbę Rozliczeniową, które adaptującym je organizacjom zapewniły wymierne korzyści finansowe i optymalizację procesów biznesowych.

Prowadzący spotkanie

Małgorzata Pasek z Krajowej Izby Rozliczeniowej S.A. jest doświadczonym managerem i ekspertem w zakresie usług zaufania, identyfikacji elektronicznej i płatności internetowych. Razem ze swoim zespołem wspiera firmy z sektora bankowości, finansów, ubezpieczeń i administracji we wdrażaniu rozwiązań i usług służących cyfryzacji i automatyzacji procesów.  Miłośniczka nowych technologii, propagatorka idei paperless i ochrony środowiska, entuzjastka zdrowego i aktywnego stylu życia.

Inspiracja i Networking

Spotkania, podczas których poruszane będą tematy okołobiznesowe, objęte zostały wspólnym hashtagiem #INUrsynów - „I” oznacza inspirację, a „N” networking. Są to dwa cele, które chcemy osiągnąć, czyli zachęcić do poszukiwania nowych pomysłów na rozwój biznesów, a jednocześnie do współpracy między lokalnymi przedsiębiorcami.

Zachęcamy także do śledzenia profilu Przedsiębiorczy Ursynów, na którym na bieżąco publikujemy informacje dotyczące spotkań, szkoleń i aktywności Urzędu Dzielnicy Ursynów w obszarze przedsiębiorczości.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja.