Jubileuszowe Dni Ursynowa z Plusem i Polsat Box

Po pandemicznej przerwie powraca najważniejsze wydarzenie plenerowe. Zapraszamy na Dni Ursynowa z Plusem i Polsat Box, które odbędą się w weekend 10-11 czerwca, pod Kopą Cwila, czyli w Parku im. Romana Kozłowskiego (Metro Ursynów) oraz na terenie „Olkówek” przy placu zabaw „Park Jurajski”. Głównymi gwiazdami imprezy będą Kult i Organek.

- Ten rok jest dla Ursynowa szczególny, ponieważ obchodzimy 45 – lecie dzielnicy. W tym roku odbędą się także jubileuszowe 25. Dni Ursynowa. Niech te dwa dni będą okazją do wspólnego świętowania i integracji wszystkich mieszkańców naszej dzielnicy i całej stolicy. Gwarantujemy wspaniałe gwiazdy oraz mnóstwo atrakcji, także dla dzieci. Już nie mogę się doczekać – mówi Robert Kempa, burmistrz Ursynowa.

Tegoroczne wydarzenie będzie wyjątkowe! Na scenie zobaczymy aż dziewięć topowych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Będzie to prawdziwa uczta muzyczna dla fanów różnych gatunków muzyki. W piątek, 10 czerwca będziemy się bawić przy muzyce: Limboskiego, Viki Gabor, Płomienień 81 oraz zespołu KULT. Natomiast w sobotę, 11 czerwca usłyszymy zespoły: Dixon37, Mery Spolsky, Happysad, Luxtorpeda oraz Organka.

Oprócz wspaniałych atrakcji muzycznych zapraszamy również na sobotni piknik, wraz ze strefą rekreacyjną dla dzieci.

Wszystkie informacje na bieżąco będą publikowane na stronie internetowej ursynow.um.warszawa.pl, profilu dzielnicowym na Facebooku, Instagramie i Twitterze.

Wydarzenie jest dostępne dla słabosłyszących (pętla indukcyjna) oraz będzie wyznaczona strefa dla osób z niepełnosprawnościami.

Patroni medialni: Rock Radio i Halo Ursynów.

Sprawdź lokalizację na mapie