null

Już w niedzielę Ursynowskie Dyktando w UCSiR i online 

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Sala Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji na której widać uczestników dyktanda, którzy są w trakcie jego pisania.
Autor: UD Ursynów

21 listopada, o godz. 10.00 rozpocznie się XVI Ursynowskie Dyktando im. Andrzeja Ibisa-Wróblewskiego. Uczestnicy zbiorą się w sali Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Dereniowej 48 oraz w domach przy swoich komputerach. Ci pierwsi powalczą o laur Mistrza Ortografii - Ursynów 2021 w trzech kategoriach (Open, Juniorzy i Ekspert), a pozostali napiszą je dla własnej satysfakcji – będą jednak mieli możliwość zadawania pytań w trakcie publicznej rozmowy o języku polskim.

Na wszystkich zapisanych uczestników czekać będziemy już od godz. 9.00. Startujemy punktualnie o godz. 10.00. Transmisja online na www.ursynow.um.warszawa.pl i czat na Facebook.

Przypominamy, że wszyscy uczestnicy Dyktanda zobowiązani są do respektowania zasad reżimu sanitarnego, czyli obowiązujących tego dnia rządowych wytycznych dot. organizacji imprez w okresie pandemii COVID-19, w tym zakrywania ust i nosa oraz zachowania odpowiedniego dystansu. Posiadanie środków ochrony będzie sprawdzane przy wejściu na teren wydarzenia.

Tekst DYKTANDA opublikowany będzie na naszej stronie w niedzielę, 21 listopada najpóźniej o godz. 17.00.