null

Kartka dla małej Blanki

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Pomóżmy małej Blance spełnić marzenie. Blanka Lipowska, cierpi na glejaka pnia mózgu. Niedługo obchodzi czwarte urodziny. Marzy jedynie o tym, by listonosz przyniósł jej o poranku torbę pełną listów. Liczymy na Was!

Blanka 20 września będzie obchodzić czwarte urodziny. W lutym lekarze wykryli u niej DIPG – rozlanego glejaka pnia mózgu. Bliscy Blanki nie kryją, że w tej chwili pozostaje im czekać jedynie na cud. W listopadzie dziewczynka przejdzie kolejny rezonans głowy, który pomoże lekarzom określić, czy choroba postępuje. Do tego czasu cała rodzina stara się żyć na tyle normalnie, na ile to możliwe. 
Blanka kocha dinozaury, więc kartki z tym motywem z pewnością sprawią jej najwięcej radości. Są jednak pewne konkretne wytyczne - dziewczynka powtarza, że "najlepsze dinozaury to te straszne, ale muszą też być miłe".
Każdy, kto zechce dołączyć do akcji urodzinowej Blanki, może przynieść kartkę do Urzędu Dzielnicy Ursynów (na parterze, przy informacji), lub szkoły czy przedszkola. Na kartki czekamy do 13 września.

Kartki z życzeniami można też wysyłać bezpośrednio na adres:

Blanka Lipowska, ul. Kazimierza Wielkiego 7, 33-159 Zalasowa (woj. małopolskie)