null

Kolejna Wyprzedaż Garażowa już 8 maja - REJESTRACJA ZAKOŃCZONA

Drukuj otwiera się w nowej karcie
miniatura do plakatu
Autor: UD Ursynów

Na parkingu przy al. KEN 61 po raz kolejny spotkamy się na Ursynowskiej Garażówce w niedzielę, 8 maja w godz. 10.00-16.00. Rejestracja ruszy w piątek, 29 kwietnia. Wcześniejsze zgłoszenia nie będą przyjmowane. Liczba miejsc dla wystawców jest ograniczona i wynosi 210.

INFORMUJEMY ŻE ZAKOŃCZYLIŚMY REJESTRACJĘ NA GARAZÓWKĘ. Ostatnia zarejestrowana osoba przesłała maila 4 maja br. o g.14.09

Jak zgłosić chęć udziału w Garażówce

Rekrutację urząd rozpoczyna 29 kwietnia (piątek), a zakończy w momencie wyczerpania limitu miejsc, ale nie później niż 6 maja (piątek), o godz. 15.00.
Rekrutacja prowadzona będzie głównie drogą elektroniczną. Należy wypełnić i podpisać  Kartę Rejestracyjną, a następnie wysłać na adres:
garazowka@ursynow.pl. Jej brak będzie równoznaczny z niewpisaniem na listę wystawców. Oryginał Karty Rejestracyjnej musi być dostarczony organizatorowi najpóźniej w dniu Garażówki.

Będzie można zarejestrować się także osobiście w siedzibie Urzędu Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy przy al. KEN 61 (w dni powszednie, w godz. 8.00-16.00).

Po otrzymaniu ważnego zgłoszenia urząd przekaże wystawcy informację o numerze jego stanowiska na parkingu. Wpisy na listę wystawców dokonywane będą według kolejności zgłoszeń.
Wejście oraz wjazd samochodem wystawców na urzędowy parking możliwy będzie od godz. 9.00. Samochody po rozpakowaniu będą musiały opuścić teren wyznaczony na Garażówkę. Ponowny wjazd po rzeczy możliwy będzie od godz. 15.40.

Wszystkich uczestników Garażówki obowiązywać będzie Regulamin