null

Kolejny Ursynowski Jubileusz Par za nami

Drukuj otwiera się w nowej karcie
burmistrz wręcza list i upominek parze małżeńskiej z tyłu widać widownię i kilkoro pra kobiet i mężczyzn
Kolejny Ursynowski Jubileusz Par za nami

​​​​​​​To było wyjątkowo wzruszające spotkanie. W sobotę, 19 listopada, w Ursynowskim Centrum Kultury „Alternatywy” gościliśmy 88 ursynowskich par, które odpowiedziały na zaproszenie i postanowiły razem z nami świętować swoje jubileusze. W tym roku rekordzistami byli Państwo Bratuszewscy, którzy przeżyli razem 68 lat.

Zliczając wszystkie staże małżeńskie, na sali zgromadziło się 3841 lat historii. Wspomnieniom i gratulacjom nie było końca. Nie zabrakło życzeń składanych przez burmistrza Ursynowa Roberta Kempę, wraz z prezentami i kwiatami. Uroczystość uświetnił występ grupy Dwa Plus Jeden, która przypomniała szlagiery sprzed lat.

Zarząd Dzielnicy Ursynów co roku zaprasza pary, które obchodzą jubileusze 40-lecia i wyższe, do świętowania ich w czasie Ursynowskiego Jubileuszu Par. Pierwszy został zorganizowany w 2017 roku w związku z 40-leciem Ursynowa. Ogromne zainteresowanie z jakim przyjęto uroczystość sprawiło, że władze dzielnicy zdecydowały o wpisaniu jej do kalendarza ursynowskich imprez na stałe. Dzięki temu przez ostatnie 6 lat gościliśmy w sumie 342 pary.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim jubilatom. Życzymy dużo zdrowa, spełnienia marzeń oraz dni wypełnionych ciepłem i miłością.

burmistrz wręcza list i upominek parze małżeńskiej z tyłu widać widownię i kilkoro pra kobiet i mężczyzn
Zobacz galerię (3 zdjęć)
scena, a na scenie czterech mężczyzn i kobieta która trzyma bukiet kwitiatów
na pierwszym p[lanie kilkadziesiąt mężczyzn i kobiet, siedzą na krzesłach na widowni jest lekko ciemno