Wydarzenie

Ursynowskie Centrum Kultury Alternatywy, Gandhi 9, 02-776 Warszawa
Tydzień Seniora na Ursynowie 15-21 listopada
Autor: UD Ursynów

To widowisko pełne największych hitów tangowych świata, połączonych z magicznym klimatem uliczek portowych Buenos Aires. W programie usłyszymy m.in. piosenki Grace Jones, Kory Jackowskiej czy Sarah Vaughan. Bezpłatne karty wstępu do odbioru od 9 listopada, od godz. 10.00, w UCK "Alternatywy" lub poprzez biletyna.pl. Ilość miejsc ograniczona. Jedna osoba może otrzymać maksymalnie dwie karty wstępu.

Podczas koncertu usłyszymy porywające argentyńskie utwory Osvaldo Pugliese, Astora Piazzolli, czy Carlosa Gardela, wykonywane w sposób nawiązujący do tradycji tanga i jego korzeni południowoamerykańskich. Natomiast niesamowite tangowo-transowe hity z repertuaru Grace Jones, Kory Jackowskiej czy Sarah Vaughan usłyszymy w wykonaniu znakomitej Anny Ozner (Voice of Poland).  Mistrzowie tanga – Anna Iberszer i Piotr Woźniak – zaproszeni do udziału w tym przedsięwzięciu, są uznanymi choreografami i wykonawcami wielu przedstawień teatralnych i show telewizyjnych. Dodatkowo Anna Iberszer jest postacią znaną szerokiej publiczności telewizyjnej z dowcipnej roli w serialu „Ranczo”. Nad całością przedsięwzięcia czuwa muzycznie Hadrian Filip Tabęcki (film „Lejdis”, Opera „Dzień Świra”, czy Rockopera „Krzyżacy”) oraz członkowie zespołu Tango Attack – Grzegorz Bożewicz (bandoneon) i Piotr Malicki (gitary) – uznani muzycy z szerokim doświadczeniem w tematyce tanga argentyńskiego. Bogate wizualizacje i strofy argentyńskiego wybitnego poety Jorge Luisa Borgesa przeniosą nas do portowych dzielnic stolicy tanga La Boca, Recuerdo i Retiro w mieście Dobrych Wiatrów – Boskiego Buenos Aires.

Scena wypełniona dymem ze światłami w oddali a na niej zespół muzyczny i dwoje partnerów tańczących zmysłowe tango.

Plakat do wydarzenia "Tydzień Seniora na Ursynowie". Szczegóły o wydarzeniu znajdują się w treści informacji.

Sprawdź lokalizację na mapie

map-oracle@1.0.0/js/MapOracleMap.es as MapOracleMap