Wydarzenie

null

Koncert „Secretos del Corazón y del Alma”

Drukuj otwiera się w nowej karcie
19.05.2023 20:00 - 19.05.2023 21:30
DOK Ursynów, Kajakowa 12b, 02-838 Warszawa
grafika do wydrążeni w kolorach czerwono pomarańczowych, szczegóły w treści informacji

Zespół Trio Flamenco tworzą artyści z Hiszpanii i Polski: tancerka Magdalena Siwecka (Polska), śpiewak Borja Soto (Sewilla) oraz gitarzysta Tomasz Skłodowski (Polska). Podczas koncertu „Sekrety Serca I Duszy” zespół zaprezentuje przede wszystkim tradycyjne oblicze flamenco czyli „flamenco puro” – zarówno utwory radosne, przepełnione siłą, energią jak i pełne pasji i dramatyzmu. Wstęp wolny, obowiązuje telefoniczna rezerwacja miejsc, prowadzona od 8 maja, pod nr tel.: 22 125 56 02.

Wspólnie z artystami będzie można przenieść się do pięknej  Andaluzji, pełnej celebracji życia, zapachu kwiatów pomarańczy i jaśminu oraz smaku czerwonego wina. Będzie to opowieść o tajemnicach skrywanych w sercu i duszy. Na scenie będą rządziły rytm, feeria emocji i barw – od smutku, cierpienia, tęsknoty aż po umiłowanie życia ponad wszystko.

Osoby ze szczególnymi potrzebami proszone są o kontakt do 15 maja pod nr tel. 22 125 56 03 lub e-mailem: biuro@dokursynow.pl

Wspaniałe widoki, zabytki, wyjątkowa kultura, do tego architektura i oczywiście tapasy – Hiszpania zachwyca pod każdym względem. Wszystkich którzy chcą się choć na chwilę przenieść się w to magiczne miejsce zapraszamy w dniach 13 – 21 maja na Ursynów. Podczas Dni Kultury Hiszpańskiej odbędą się koncerty, wystawy, warsztaty, a zwieńczeniem będzie wspaniała fiesta na parkingu przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Wydarzenie odbędzie się pod honorowym patronatem Ambasady Królestwa Hiszpanii.

Plakat do wydarzenia