Wydarzenie

null

Koncert sylwestrowy. Tercet czyli Kwartet – Hanna Śleszyńska, Piotr Gąsowski, Robert Rozmu

Drukuj otwiera się w nowej karcie
31.12.2023 20:00 - 31.12.2023 22:00
UCK Alternatywy, Gandhi 9, 02-776 Warszawa
Logo Ursynowskiego Centrum Kultury "Alternatywy" z dodaną na czerwonym pasku umieszczonym w prawym górnym rogu informacją: wydarzenie płatne.
Autor: UCK "Alternatywy"

Na naszej scenie zagości gwiazdorski skład oraz świetny pięcioosobowy zespół akompaniujący. Wspólnie, od ponad 30 lat, tworzą unikatową na polskiej estradzie formację – Tercet czyli Kwartet. Artyści, w oryginalny i mądry sposób, łączą muzykę kabaretową i teatralną.

Świetnie pastiszują światowe i polskie przeboje, korzystając z tekstów i tłumaczeń wybitnych autorów m.in. Wojciecha Młynarskiego, Jonasza Kofty i Jacka Cygana. Ogromną siłą zespołu są profesjonalnie przygotowane i śpiewane na głosy utwory. Podczas koncertu usłyszymy włoskie i hiszpańskie szlagiery, hity Krzysztofa Krawczyka, piosenki zespołu ABBA i inne złote przeboje. Wszystkie prezentowane będą z ogromnym poczuciem humoru i dystansem. Całość występu dopełni zabawna i inteligentna konferansjerka, prowadzona wspólnie przez Hannę Śleszyńską, Piotra Gąsowskiego i Roberta Rozmusa. Po koncercie na gości czekać będzie lampka musującego wina.

Po koncercie na gości czekać będzie sylwestrowa zabawa taneczna do godz. 2.00 po północy oraz bufet z przekąsami, daniami gorącymi, deserami, napojami zimnymi i gorącymi. O 24:00 wspólnie wzniesiemy noworoczny toast!

Bilety dostępne w recepcji “Alternatyw” oraz online.

Grafika do informacji. Szczegóły w treści